Rüyada Sabun Görmek

Rüyada sabun görmek; kişinin geçmişte yaşadığı maddi manevi kayıpları unutup ruhen rahatlayabileceğini, huzura kavuşacağına işaret eder. Rüyada sabun görmek; rüya sahibinin çevresindekiler tarafından kıskanılmasına da işaret eder.  Rüyada sabun parçası görmek; dar zamanınızda yanınızda olacak bir dosta işaret eder. Rüyada sabun aldığını görmek; rüya sahibinin emek harcayarak, alın teriyle kazandıklarını başkalarının harcayacağına işaret eder.

Rüyada Sabun Görmek

Rüyada sabun görmek, çeşitli şekillerde yorumlanır. Rüyasında sabun gören kişinin can sıkıcı, moral bozucu ve yorucu olaylarla karşılaşacağına ayrıca işlerinde ciddi anlamda gelişmeler yaşayacağına işaret eder. Rüyasında sabun gören kişinin içini karartan her türlü duygu ve düşünceden kurtulacağına, kalbinin ve ruhunun kötülüklerden arınacağına ve geçmişte yaşadığı maddi manevi sıkıntılara hayıflanmayı bırakıp önüne bakmaya başlayacağına delalet eder. Kişinin rüyada sabun parçası görmesi zor gününde kişiye destek olan yakın bir arkadaşa işaret eder. Rüyasında elinde sabunla kıyafetini yıkadığını gören kişinin kaybettiği sağlığına yeniden kavuşacağına, işlediği günahlarından dolayı tövbe ederek secdeye kapanacağına delalet eder.

Rüyada Kalıp Sabun Görmek

Rüyada kalıp sabun görmek gözyaşına ve ardından gelecek olan sevince işaret eder. Rüyasında sabun kalıbı gören kişinin zor günler geçiren bir arkadaşı olduğuna ve ona destek olacağına, omzunda ağlamasına ve derdini dökmesine müsaade ederek teselli edeceğine işaret eder.

Rüyada Sabunla El Yıkamak

Rüyada sabunla el yıkamak, rüyayı gören kişinin her işinin yolunda gideceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, helal yoldan kazancının artacağına ve hayatının düzene gireceğine işaret eder. Rüyasında sabunla elini yıkadığını gören kişinin hayatının hayal ettiği ve olmasını istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına ve hayalini kurduğu günlere kavuşmasından dolayı mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Sabun Köpüğü Görmek

Rüyada sabun köpüğü görmek, rüyayı gören kişinin yakınında buluna hiçbir işe yaramayan, boş şeylerle uğraşan ciddiyetsiz birinin varlığına delalet eder. Bazı yorumculara göre de bu ciddiyetsiz kişinin rüyasında sabun köpüğü gören kişinin kendisi olduğuna işaret ederler.

Rüyada Sabun Satın Almak

Rüyada sabun almak, rüyayı gören kişinin kendi alın teriyle kazandığı paranın başkalarının yiyeceğine, kişinin emeklerinin boşa gideceğine delalet eder.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.