Rüyada Saat Takmak

Rüyada saat takmak, özellikle iş arayan kimseler için çok önemli bir fırsatın kapıda olduğunu bildirir. Rüyasında saat taktığını gören kimse, son derece başarılı bir meslek icra eder ve çalıştığı işyerinde sevilen, takdir toplayan ve övgüler alan bir kimse olur. Saat takmak aynı zamanda kişinin gerçekleşmesi biraz zaman alacak olan dileklerinin olduğunu da gösterir. Saat, sabırlı olmaya ve kişinin bazı işleri aceleye getirmeden, dikkatli hareket etmesi manasına da gelir. Altından yapılmış bir saat takan kişi maddi anlamda büyük getirileri olan bir işe atılır. Sade bir saat takan kimse devlet dairesinde işe girer veya memuriyette iyi bir yere terfi eder. Bazı durumlarda da tayin bekleyenler için müjdeli haber anlamına gelir.

Rüyada Saat Almak

Rüyada saat alan kimse bekar ise, kız istemeye gider ve kısa zamanda düğünü gerçekleşir. Saat almak, istenen bir durum veya olayın gerçek olmasına çok az bir zaman kaldığını ve kişinin bu zamanı kendi çabası ile kısaltacağını gösterir. Deri kayışlı bir saat almak ilim irfan sahibi biri olunacağına, kişinin bulunduğu her ortamda sözlerinin dikkate alınacağını ve ailesi, yakın çevresi tarafından her daim gözde biri olacağını da gösterir.

Rüyada Saat Tamir Etmek

Rüya sahibinin yaptığı hataları telafi etmek için uğraş vereceğini ve işlerini yeniden eski hale getirmek için yardım alacağını gösterir. Saat tamir etmek aynı zamanda bozulan ikili ilişkilerin de yeniden iyileşeceği sinyalini veren önemli bir rüyadır.

Rüyada Saat Takmak Psikolojik Yorumu

Yoğun iş temposuna sahip bir çalışma hayatı içinde olan kimselerin gördükleri rüyalardandır. Genellikle kendisine ayıracak zamanı kalmayan ve sürekli iş peşinde koşturup duran kişiler bilinçaltlarında hep yetişmeleri gerektiği bir yer olduğunu düşündüklerinden rüyalarında saat taktıklarını görebilirler. Bazı durumlarda da yaşlandığını düşünen kimseler de saatle ilgili rüyalar görürler.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.