Rüyada Saat Almak

Rüyada saat almak, birçok islami düşünürlere göre farklı şekillerde yorumlanmıştır. Bazıları dakiklikle yorumlar. Zorda kalınmış, sıkışılmış programlar içerisinde zamanında bitirilecek işlere dikkat çekerler. Ancak bazı düşünürler bu kadar net yorumlamazlar. Bu kişilere göre rüyada saat almak, zamanında bitirilecek olan işlerin kişinin yaşamında büyük ölçüde belirleyici rol üstleneceğini düşünürler. Ancak her zaman işlerin zamanında bitirilmesi söz konusu olmaz.

Rüyada Kol Saati Almak

Rüyada görülen kol saati rüya sahiplerinin hayatlarını düzene sokmaları konusunda yardımcı olacak etkenlere yorumlanır. Kişilerin yaşamı daha düzenli bir hal alacaktır. Kol saati aldığını fakat bozuk çıktığını görmek, hayal kırıklıklarının habercisidir. Zamanında halledilmeyen işler daima eksik, kişinin içinde bir ukde olarak kalır. Para vermeyerek kol saati aldığını görmek ise, başkalarının zamanını çalmaya ve onların yaşamlarında kötü bir izlenim uyandırmaya işaret eder.

Rüyada Saat Hediye Almak

Bu rüya güzelliklerin, hayırların habercisidir. Rüyada sevilen kişiye hediye almak, o kişi ile ilgili önemli bir tarih kararlaştırılacağına delalet eder. Anneye, babaya veya kardeşe saat hediye aldığını görmek,  sürpriz bir şekilde beklenmedik bir olayın gerçekleşmesi ve ailenin oldukça mutlu olacağı gelişmenin yaşanması anlamına gelir.

Rüyada Saat Takmak

Kişinin gerçek hayatında var olan bir saati taktığını görmesi, bir beklenti içerisine gireceğine işaret eder. Genellikle güzel haberler beklenir ancak sonucunun iyi ya da kötü olması konusunda kesin bir yorum söz konusu değildir. Kendisinde olmayan ancak beğendiği bir saati rüyada takmak, eğer kavuşulması zor olan bir hedef var ise o hedefe kararlılıkla gidilmesi gerektiğine vurgu yapar. Zor da olsa o amaca ulaşılabilir.

Rüyada Saat Almanın Psikolojik Yorumu

Rüyasında saat aldığını gören kişilerin yoğun programlar nedeniyle zaman sıkıntısı içerisinde olduğu görüşü kabul edilir. Hem bedenen hem de zihinsel açıdan oldukça yorucu günlerin üzerine zamanı ifade eden saatin görülmesi mümkündür. Kişilerin günlük yaşantılarını düzene koymaları kendilerini daha sakin ve huzurlu hissetmelerini sağlayacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.