Rüyada Para Çalmak

Rüyada para çalmak, para çaldığını görmek; rüya sahibinin çevresinde bulunan tehlikelere delalet eder. Rüya sahibi rüyasında para çaldığını görüyorsa, çok sıkıntılı ve zorluklarla dolu bir dönemden geçmek zorunda kalacaktır.

Rüyada para görmek, genel olarak İslam alimleri arasında maddi kazanç, mal, başarı gibi iyi tanımlamalarla yorumlanmıştır. Fakat rüyada para çalmak, rüyada para aşırmak aynı anlamlara gelmemektedir ve ters anlamda; zorluklara işaret etmektedir.

Rüyada Para Bulmak

Rüyada para bulmak, rüya sahibinin içinde bulunduğu olumsuz durumdan hiçbir çaba harcamadan kurtulmasına işaret eder. Rüyasında para bulan kişi, beklemediği bir yerden ve beklemediği bir zamanda maddi kazanç elde edecektir. Rüyada yolda veya başka bir yerde paraya rastlamak bazı durumlarda kişinin aşk hayatına yeni biri gireceğine ve çok mutlu olacağına da işaret eder.

Rüyada Birine Para Vermek

Rüyada birisine para vermek, cömertliğe delalet eder. Rüya sahibi arkadaş çevresinden, akrabalarından veya aile içinden birisine para verirse; onların sıkıntılarını paylaşıyordur. Rüyada birine ödünç para vermek, rüya sahibinin çok istemese de başkasına yardım edeceğini gösterir.  Rüyada parayı karşılıksız bir şekilde vermek ise rüya sahibinin çok sevdiği birine hiç düşünmeden yardım edeceğine delalet eder.

Rüyada Para Saymak

Rüyasında para sayan kişi, çok zor şartların ardından kendisinin bile beklemediği şekilde zengin olacağına işaret eder. Kişi memursa; alacağı mevki yükselmesi, beklediğinden çok daha fazla alacaktır. Kişinin elde edeceği bu maddi mutluluklar, manevi dünyasını da etkileyecektir ve istediğinden çok daha güzel, düzenli bir aşk hayatı olacaktır.

Rüyada Para Almak

Rüya sahibinin rüyasında bir kişiden karşılıksız yada ödünç bir şekilde para alması, sıkıntılı bir dönem geçireceğine ve dostlarından yardım bekleyeceğine işaret eder. Kişinin rüyasında istediği borç veya karşılıksız parayı alabilmesi, arkadaş çevresinin iyi kalpli insanlarla dolu olduğuna delalet eder.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir