Rüyada Para Çaldırmak

Rüyada para çaldırmak, rüya sahibinin hayatında dikkatsiz davranması sonrasında yaşayacağı maddi veya manevi kayıplara işarettir. Kişi tüccar birisi ise yapacağı yatırım öncesinde gerekli saha araştırması ve fizibilite çalışmalarını yapmayacaktır. Gerek dikkatsizlik gerekse de bir şeylerden kısarak kazanç sağlama isteği, rüya sahibinin daha çok maddi kayıp yaşamasına neden olacaktır. Rüya sahibi verdiği sözleri önemsemeyecek ve bu sözleri tutmadığını hatırladığında insanlara karşı mahcup olacaktır.

Rüyada Para Kaybetmek

Rüyada para kaybettiğini görmek, rüya sahibinin kaybettiği parayı bulup bulamamasına göre farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüya sahibi, rüyasında kaybettiği parasını bulduğunu görürse kötü gideceğini düşündüğü bir işten iyi bir kazanç elde edecek ve şaşıracaktır. Rüyada kaybettiği parayı bulamamak ise rüya sahibinin kazanç beklediği işten zarar etmesi şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Para Çalmak

Rüya sahibinin rüyada para çaldığını görmesi, kişinin haksız kazanç elde edeceğinin habercisidir. Rüya sahibi kişi, bir işinde hile hurda ile insanları kandıracak ve maddi gelir elde edecektir. Bu durum kişinin kul hakkına girmesine, yetimlerin parasına el uzatmasına neden olacaktır. Rüyada para çaldığını görmek, haram mala ulaşmaktır.

Rüyada Cüzdan Çaldırmak

Rüyada cüzdan çaldırdığını görmek, rüya sahibinin savurgan tutumları yüzünden para kaybedeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Kişi, aldığının verdiğinin hesabını tutmayacak ve bu yüzden dolayı maddi kayıplar yaşayarak üzülecektir. Rüyada cüzdan çaldırmak, savurganlığın ve bilinçsiz harcamaların cezasını çekmek anlamına da gelir.

Rüyada Para Bulmak

Rüya sahibinin rüyasında para bulduğunu görmesi, kişinin ailesinden, eşinden veya akrabalarından dolayı zenginlik yaşayacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin tanıdıkları maddi kazanç elde edecek ve bu durumdan rüya sahibi de yararlanacaktır. Kişinin iş kurmasına yardım edilebilir veya bir işe girmesine vesile olunur. Rüyada para bulmak, zahmetsizce elde edilen bir gelirdir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir