Rüyada Papaz Görmek

Rüyada papaz görmek, gerçek hayatta günah işlemeye delalet eder. Rüya sahibi, yaşamında günah işlemekten çekinmez ve yaptığı işleri sorgulamadan tekrar aynı hataları yapar. Bu durum hayatında bazı işlerin yolunda gitmemesi anlamına gelir. Dinde geçerli olmayan şeylere inanacak olan rüya sahibi, çevresinde de hoş karşılanmayacaktır. Kendisi de o görüşte olmayan insanları küçük görecektir.

Rüyada Papaz Büyüsü Görmek

Rüyada papaz büyüsü gören kimse, kendisine karşı tavır alan kıskanç insanlardan zarar görmez. Rüya sahibinin düşmanları kendisine duydukları hisleri dışarıya çok fazla yansıtmazlar. Bu da onların rüya sahibine zarar vermeyecekleri anlamına gelir. Bazı rüya tabircilerine göre ise, insanlar rüya sahibine zarar vermek isteseler bile başarısız olacaklardır. Çünkü rüya sahibi manevi anlamda korunmaktadır.

Rüyada Papaz Öldürmek

Rüyada papaz öldürmek, rüya sahibinin gerçek hayatında vicdanını rahatlatacak şeyler yapacağı anlamına gelir. Rüya sahibi, yapacağı işlerle başka insanları zarar uğratsa da, onları üzse de genel olarak insanların hayrında ve kendi menfaatleri doğrultusunda bazı işler yapacaktır. Bazı insanlar rahatsız olsa da rüya sahibi yaptığı işle insanların saygısını kazanacaktır.

Rüyada Rahip Görmek

Rüyada rahip görmek, güzel bir haber alınacağına işaret eder. Rüya sahibi, gelen müjdeli haberle birlikte mutlu olacaktır. Rüya sahibi erkek ise, yaptığı işlerinde başarılı olacaktır. Eğer rüyayı gören kişi kadın ise, hamile kalacaktır. Hamilelik doğru yollardan olacaktır.

Rüyada Kilise Görmek

Rüyada kilise görmek, hayırlı bir rüya değildir. Rüyada kilise görmek, şeytanların bol olduğu çöplük gibi hamam gibi yerlere delalet eder. Rüya sahibinin işleri yolunda gitmez, istediği şeylerde başarıyı göremez. Hayatında bir karamsarlık söz konusu olur. İnsan içine çıkmaktan korkan, kendi kendine yaşamaya alışan bir insan haline gelecektir. Kendisini dış dünyadan soyutlayacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir