Rüyada Pantolon Görmek

Rüyada pantolon görmek; değişik anlamlarda ifade edilir. Rüyada koyu renkli pantolon görmek, makam ve mevki sahibi olmaya; eskimiş ve aşınmış pantolon görmek, para sıkıntısı çekmeye ve zorluklara; pahalı ve temiz bir pantolon görmek de, hayırlara vesiledir. Kişi rüyasında pantolon giydiğini görürse, kişinin devlet katında çalışan üst düzey biriyle tanışıp, ondan büyük bir yardım göreceği anlamına gelir.

Rüyada Pantolon Aldığını Görmek

Bir kimse rüyasında birinden yahut da dolaptan pantolon aldığını görürse bu kişi yakında yeni bir iş teklifi alır. Eğer aldığı pantolon temiz ve pahalı ise bu işin kazancı oldukça iyidir. Lakin aldığı pantolon kirli, eskimiş, yırtık bir pantolon ise bu işin kazancı çok olsa bile hayrı yoktur ve bu iş rüyayı gören kişiyi dini ve ahlaki açıdan olumsuz etkileyecektir. Bu sebeple şuan bulunduğu işte kalması onun için daha hayırlıdır.

Rüyada Pantolon Satın Almak

Rüyada zengin bir muhitte ki, pahalı ve marka ürünler satan bir mağazadan pantolon aldığını gören kişi şuan bulunduğu işten az para aldığı için memnun değildir ve kendisine kazancı iyi olan bir iş aramaktadır. Bu işin kendisi için hayırlı olup olmadığı iyi değildir, onun için önemli olan tek şey işin ona iyi para getirmesidir. Fakat rüyasında fakir bir muhitten yahut da pazardan sadece ihtiyacı olduğu için az bir para ile pantolon aldığını gören kişi şuan çalıştığı işten ahlaki ve İslami ortamı iyi değil diye memnun değildir ve kendisine daha az para kazanacak olsa bile daha dindar ve daha ahlaklı bir iş aramaktadır. Bu kişinin hem dünyada hem de ahirette ecri kat kat fazladır.

Rüyada Pantolon Kaybetmek

Rüyasında pantolon kaybettiğini gören kişi yakında hiç beklemediği bir sebepten ötürü işinden olacaktır. Bu sebeple kendisine başka bir iş bulmalı ya da patronu ile açık açık konuşmalıdır. Bazen de rüyada pantolon kaybetmek para çaldırmak olarak yorumlanır. Rüyasında pantolon kaybettiğini gören kişi yüklü bir miktarda para çaldırır. Ayrıca rüyada pantolon kaybetmek aile içi kavga ve kırılganlık olarak da yorumlanmaktadır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir