Rüyada Odun Kesmek

Rüyada odun kesmek, işlerin daha kolay halledileceğine yorulur. Rüya sahibi, hayatındaki bazı şeyleri parçalara ayırır. Böylece işlerini daha kolay halleder. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada odun kestiğini gören kimse, düşmanlarına karşı galip gelir. Kişi, düşmanlarını ayrı ayrı yeneceğini düşünür ve onların da bir bütün olarak kendisine zarar vermelerini engeller.

Rüyada Balta İle Odun Kesmek

Rüyada balta ile odun kestiğini gören kimse, birinin canını yakar. Sevdiği bir insana söyleyecekleri veya yapacakları ile ona zarar verir. Rüya sahibi yakın olduğu bu kişiye karşı olan tavrı nedeniyle aralarındaki bağ son bulur. Rüya sahibi eğer tekrar barışmak isterse, artık yapabileceği bir şey kalmaz; çünkü karşısındaki kişi büyük yara almıştır.

Rüyada Testereyle Odun Kesmek

Rüyada testere ile odun kesmek, sevgiliden ayrılmaya delalet eder. Rüya sahibi, sevgilisi ile büyük tartışmalar yaşadıktan sonra ayrılma kararı alırlar. Yaşanacakların sebebi rüya sahibi olur. Rüyada testere ile odun kestiğini gören kişi, sevdiği insana tekrar kavuşamaz. Uzun bir süre de yeni bir ilişkiye başlayamaz.

Rüyada Odun Atmak

Rüyada odun atmak, yeşeren umutları ifade eder. Rüyada odun atılması, alevlerin korlaşmasını sağlar. Gerçek hayatta da sönmüş umutların tekrar canlanmasına yorumlanır. Geçmişte gerçekleşmemiş arzu ve isteklerinden bazıları gerçekleşmeye başlar. Bu gelişmeler, rüya sahibi için mutluluk ve neşe getirir. Ancak tekrar aynı şeylerin yaşanmaması için bu sefer üzerinde daha fazla durulmalıdır.

Rüyada Odun Kesmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada odun kestiğini gören kimse, üst üste gelen sıkıntılardan dolayı harap düşmüş durumdadır. Rüyada odun kestiğini gördükten sonra bu sıkıntılarından kurtuluyor olması, o kişi için mutlu olma sebebidir. Ancak bu dertlerin yerini başka dertler alır, ayrılıklar yaşanabilir. Eğer rüya sahibi, bu yaşanacakların etkisinde uzun süre kalırsa tekrar aynı sıkıntılı günlerine geri döner.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.