Rüyada Mandal Görmek

Rüyada mandal görmek; aslında kadere işaret eder. Rüyasında mandal gören kişi; elinden gelenin en iyisini de yapsa en güzel şeylere de layık olsa kader denilen şey onu bulacak ve ne yaparsa yapsın yaşayacaklarına bir türlü engel olamayacaktır. Hayatta bazı olaylar vardır hep iyilerin başına gelir, kişi kendine sorar “hep neden ben?”. Oysaki bunun bir açıklaması yoktur. Kader deyip geçilir. Kaderin önüne ne yapsan geçemezsin. Rüyasında mandal gören kişi kendini bu gibi sorgulama içinde bulacaktır.

Rüyada mandal görmek;

Rüyada mandal görmek rüya sahibi için pekte hayırlı bir durum değildir. Kişinin rüyasında mandal görmesi ne yaparsa yapsın bazı tatsız ve can sıkıcı olaylar ile karşı karşıya kalmak zorunda olacağına işaret eder. Yani kişi kaderinde ve şansında ne var ise onu yaşamak zorunda kalacaktır. Aklından geçen başına gelecek ve ne yaparsa yapsın ne yazık ki elinden bir şey gelmeyecektir. Eğer rüya sahibine bir iş verilmiş ise bunu çok kötü şartlar altında yapmak zorunda kalacaktır.

Rüyada kapı mandalı görmek;

Kişinin rüyasında kapı mandalı görmesi, yaptığı işi yapmaktan sıkılmış fakat zoraki yapan, hatta geçimini sağlamak için yapmak zorunda olan bir kimsenin varlığı ile tabir edilir.

Rüyada tahta mandal görmek;

Rüyada tahta mandal görmek ne yazık ki hayırlara tabir edilmez.  Tam tersi gelecek olan müsibet ve hayırsız olaylara işaret eder. Öyle ki kişinin yalan dolan ile yapacağı işlere, yanlış kişiler ile yapılacak sohbetlere ve yanlış yollara girmeye delalet eder. Kişi hak yolundan dahi çıkacak ve günah işlere bulaşıp maneviyatını azaltacak işler yapacaktır.

Rüyada mandal aldığını görmek;

Rüyada mandal aldığını görmek rüya sahibinin etrafındaki insanlardan faydalanacağı anlamına gelir. Şöyle ki kişi herhangi bir konuda sıkıntıya girdiğinde gerek maddi gerek manevi destek isteyecek ve etrafındaki insanlar bunu fazlası ile karşılayacaktır.

Rüyada çamaşır görmek;

Rüya sahibinin tüm istek ve arzularının sonunda gerçek olacağına işaret eden bu rüya kişinin göreceği güzel rüyalardan bir tanesidir. Kişinin sürprize boğulacak olmasına ve sevinç ile karşılayacağı şeyler yaşamasına işaret eder.

Rüyada çamaşır asmak;

Kişi rüyasında çamaşır astığını görmesi hayatında köklü ve kendisi için hayırlı olacak yenilikler yapacağına işarettir. Yapacağı bu köklü değişim ve yenilikler özellikle hane içerisinde çok hayırlı olaylara vesile olacak, tabir yerinde ise huzur, bolluk, bereketlik ve kazançta artış olacak; bunlardan sebep uyum ve dayanışma olacağına yorumlanır. Böylelikle eve giren mutlulukta artmış olacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.