Rüyada Manda Görmek

Rüyada manda görmek; kişinin büyük bir sabır örneği olduğu anlamına gelir. Kişi acı, yoksulluk ve haksızlıklar karşısında büyük bir erdemle geçmesini beklemektedir. Kişi çevresinde alçak bir konuma düşmektense ölmeyi tercih etmektedir. Kişi rüyasında manda sağdığını görürse, ne kadar süt sağmış ise Allah da ona sağdığı süt kadar nimet ve iyilik verecektir, denir.

Rüyada Rüyada Manda Sütü Görmek

Manda sütü görmek rızık anlamına gelmektedir. Çok büyük bir şans kapısı sizi beklemektedir. Ve bu şans kapısını araladığınız zaman, bütün güzellikler sizi bulacaktır. Şuana kadar hep olumsuzluklar yaşamış, başladığınız işlerde tutunamamış ve hep zarar görmüş olabilirsiniz. Ama artık şansınız yaver gidecek ve ailenizle birlikte mutlu mesut günler sizi beklemektedir. Sadece biraz daha zamana ihtiyacınız var. Her şeyin en iyisi sizi bulacak ve hep güzellikler yaşayacaksınız.

Rüyada Rüyada Manda Kovalaması Görmek

Uzun zamandır kovaladığınız bir iş var. Ve bu işin olması için her gece dua etmektesiniz. Ailenizin ve sizin hayatınızı etkileyecek olan bu iş sayesinde kendinizi toparlayacak ve çok iyi şartlarda yaşayacaksınız. Bu işin olması için, biraz zorluklar yaşayacaksınız. Ama zorlukları atlattığınız zaman, rahata kavuşacaksınız. Biraz zaman geçmesi gerektiğini sizde biliyorsunuz. Her şey istediğiniz an olmaz. Biraz sabırlı olduğunuz takdirde, isteğiniz olacaktır.

Rüyada Rüyada Manda Yavrusu Görmek

Evinize gelecek olan hasta bir yakınınızın olduğuna işarettir. Uzak bir yerden gelecek olan ve sizin evinizde misafir olarak kalacak olan bu tanıdığınıza, evinizin kapılarını sınırsız bir şekilde açacaksınız. Bu misafiriniz sizin hayatınızda daha önce çok önemli bir yerde olan biri olduğundan dolayı, onu rahat ettirmek ve hastalığı boyunca sizde kalmasını isteyeceksiniz. Bu süre zarfında, işinizi ihmal edebilirsiniz. İşinizi aksatmamalısınız.

Rüyada Rüyada Manda Kestiğinizi Görmek

Manda kesmek uğur anlamına gelmektedir. Birçok insan tarafından takdir edileceksiniz. Bir arkadaşınızla birlikte bir iş yapacak ve bu iş sonucunda çok büyük kazançlar elde edeceksiniz. Her zaman için en iyi şekilde yaşadınız. Hiç yokluk çekmediniz. Ve bu arkadaşınızla gireceğiniz iş, sizin servetinize servet katacak ailenizle birlikte daha rahat bir yaşam sürmenize neden olacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.