Rüyada Makyaj Yapmak

Rüyada makyaj yapmak; aşk yaşanmasına işaret görülür. Birini unutamadığınız ve bir aşkın yeniden alevleneceği anlamında yorum yapılır. Rüyada makyaj yapmak; çevrenizde sizi çekemeyen kişilerin olduğunun işaretidir. Rüyada makyaj yapmak; rüya sahibinin gerek iş gerekse yakın çevresindeki birileri tarafından kandırılmasına işaret eder. Rüyada makyaj malzemesi görmek; isteyip yapamadığınız şeyleri yapacağınıza işaret eder.

Rüyada Makyajlı Kadın Görmek

Rüyada makyaj yapmış bir kadın görmek rüya sahibinin yakın çevresindeki kişilerin gerçek yüzlerinin aslında gördüğü gibi olmadığına rivayet edilir. Rüyasında makyajlı kadın gören kişinin arkadaşları ve ya aile çevresindeki kişiler hakkında dikkatli olmasına gerektiğine, herkese kolaylıkla güvenmemesi gerektiğine tabir edilir. Rüya sahibinin güvendiği kişilerin onu çok üzecek ciddi sıkıntılara yol açabileceğine rivayet edilir. Rüyasında makyajlı kadın gören kişinin çevresindeki kişilerin gerçek yüzünü pek yakın zamanda göreceğine delalettir.

Rüyada   Rüyada Makyaj Yaptığını Görmek

Rüyasında makyaj yaptığını gören kişinin aşk hayatında onu çok sevindirecek fakat kısa sürecek bir ilişki yaşayacağına tabir edilir. Rüya sahibi gözünü kör edecek ve kendini çok mutlu edecek bir ilişkiye başlayacak ama maalesef bu ilişki çok uzun sürmeyecektir. Rüyasında makyaj yaptığını gören kişinin özel yaşamında yaşanacak bu heyecan verici gelişme oldukça yakın zamanda gerçekleşecektir fakat çok uzun süreli bir birliktelik olmayacaktır.

Rüyada Makyaj Malzemesi Aldığını Görmek

Rüyada makyaj malzemesi aldığını gören kişinin hayatının sıkıntılı döneminin kısa sürede sona ereceğine ve gelecekte atacağı adımlarının hayırlara vesile olacağına tabir edilir. Rüyasında makyaj malzemesi aldığını gören kişinin tüm sıkıntı ve dertlerinin birer birer üzerinden atacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin yapmaktan hoşlanacağı yeni hobiler edineceğine ve bu aktivitelerden çok mutlu olacağına delalettir. Rüya sahibinin hayatının düzene gireceğine ve huzurlu bir yaşam süreceğine yorumlanabilir.

Rüyada Makyaj Yapmış Erkek Görmek

Rüyasında makyaj yapan erkek gören kişinin hayatındaki erkeklere dikkat etmesi tavsiye edilir. Rüyada makyaj yapan erkeğin rüya sahibinin hayatına yeni girecek ya da hayatındaki bir erkek tarafından aldatılacağına dalalettir. Rüyasında makyaj yapan erkek gören kişinin bir erkek tarafından zarar göreceğine ve çok üzüleceğine yorumlanır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.