Rüyada Makas Görmek

Rüyada makas görmek; kişinin hiç alakasının olmadığı şeylerle itham edilip suçlanacağına işarettir. Rüyada makas görmek; sıkıntıya ve kasvete işarettir. Rüyada makas görmek; çocuk sahibi olacağınıza da işarettir. Rüyada makas alanın işleri açılır. Rüyada makası başkasına verdiğini görmek ise birine maddiyat yönünden yapacağınız desteği işaret eder. Rüyada makasın kırıldığını görmek ise kişinin hayatının maddi bakımdan sekteye uğrayacağının işaretidir.

Rüyada Kırık Makas Görmek

Rüyada kırık makas görmek rüya sahibi adına çok hayra yorulmaz. Rüya sahibinin hayatında aksaklıklar yaşacağına yorumlanır. Rüya sahibinin yeni işlere girmemesi, yeni yatırımlar yapmaması tavsiye edilir. Rüyasında kırık makas gören kişinin elindeki mevcut kaynaklara da dikket etmesi gerekir. Rüya sahibinin elindekileri kaybedeceğine ve bir süre sıkıntılar yaşayacağına delalettir.

Rüyada Makas Satın Almak

Rüyada makas satın almak rüyayı gören kişinin sağlığı ile ilgili ufak sıkıntılar yaşacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada makas satın aldığını gören kişinin ani gelişecek sağlık problemleri yaşayacağına fakat bu sıkıntıların çok uzun sürmeyeceğine yorumlanır. Rüya sahibinin yaşayacağı bu sıkıntıların hayatını çok etkilememekle birlikte rüya sahibinin dikkatli olması sağlığına özen göstermesi tavsiye edilir. Kısa süreli de olsa yaşanacak sağlık sorunları kişinin hayatını olumsuz etkileyecektir.

Rüyada Makasla Bir Şey Kesmek

Rüyada bir şey kesmek rüyayı gören kişinin hayatında sorunlar yaşayacağına yorumlanır. Rüya sahibinin hayatında aniden sıkıntılar yaşayabilir, maddi darlığa düşebilir ve ya yakın çevresindeki insanlar ile çeşitli sorunlar yaşabilir. Yalnız bu sorunlar uzun süreli olmayacak ve kısa bir zaman içerisinde çözüme kavuşacaktır. Rüyasında makasla bir şey kestiğini gören kişinin kısa süreli çeşitli sıkıntılarla uğraşacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Bir Yakınından Makas Aldığını Görmek

Rüyada bir yakınından makas aldığını görmek rüya sahibinin bir yakınından beklemediği bir sıkıntı yaşayacağı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin bir yakını ile sıkıntı yaşacağına delalettir. Rüyasında bir yakınından makas almak kişinin yakın çevresiyle problemler yaşayacağına ve bu sıkıntıların rüya sahibini oldukça etkileyeceğine, rüyayı gören kişiyi oldukça üzeceğine tabir edilir. Rüyasında makas gören kişinin aile üyeleri ve ya arkadaşları ile ilişkilerinde dikkatli olması tavsiye edilir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.