Rüyada Mahkeme Görmek

Rüyada mahkeme görmek; Allah’ın her zaman haklının yanında olduğuna ve kötülüklerin asla cezasız kalmayacağına işarettir. Kişinin çektiği acılar ve sıkıntılar son bulacak, esenliğe çıkacaktır. Kişi rüyasında kendini mahkemede görürse, işlerinin hayırlı olmasına, kazanç sağlamasına ve rahata kavuşmasına işarettir.  Kişi rüyasında mahkeme kazandığını görürse, gerçek anlamının tam tersi olarak yorumlanır. Devlet dairesiyle ilgili bir işi olmayacak ve hüsrana uğrayacaktır, denir.

Rüyada mahkeme görmek er ya da geç bir davanın son bulacağına ve Allah’ın adaletinin ortaya çıkacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin yaşadığı sıkıntılarının dinmesi ve bu sayede kendini huzura kavuşmuş hissedeceğini gösterir. Rüyada mahkeme görmek mutluluk verici bir haber alınacağını da işaret edebilir. Ayrıca, hayırlı kazanca, haksız duruma düştüğü bir durumda haklı çıkmaya işaret eder.

Rüyada Mahkemeye Çıkmak

Rüyada mahkemeye çıktığını gören kişinin muallakta olan işleri düzene girecektir. Kişinin haksızlıklar karşısında savaştığını gösterir. Rüyasında mahkemeye çıktığını gören kişi zamanla huzura kavuşacaktır. Rüyayı gören kişi verdiği bir söze veya yemine sadık kalacaktır. Kişinin çabalayarak ve enerji harcayarak tırnakları ile kazandığı bir başarıya ulaşacağına delalet eder.

Rüyada Mahkemede Ceza Aldığını Görmek

Rüyasında mahkemede ceza aldığını gören kişi bazı sıkıntılar ile karşılaşacaktır. Rüyada ceza mahkemesi görmek kişinin huzurunu kaçıran birkaç şeyin olacağının habercisidir. Mahkemede tutaklandığını ve ya hapse atıldığını gören kişi haksızlığa maruz kalmış olabilir. Rüyasında ceza aldığını gören kişinin borcu varsa ödeyemeyeceğine işarettir. Rüyada hüküm yemek  kişinin kavuşmak istediği bir şeye kavuşamaması ve bu yüzden huzurunu kaybedeceğini gösterir. Bazı rüya yorumcuları rüyada mahkeme tarafından cezalandırıldığını görmenin gerçek hayatta tam tersi olacağını söyler. Rüyasında cezalandırılan kişi gerçek hayatta mükafatlandırılacaktır. Rüyayı gören kişi yakın zamanda sevinçli bir haber alacaktır.

Rüyada Mahkeme Salonu Görmek

Rüyada mahkeme salonu görmek kişinin ufkunun genişleyeceğine işaret eder. Rüyasında mahkeme salonu gören kişi daha evvel hiç kalkışmadığı bir işe kalkışır. Kişi daha önce hiç karşılaşmadığı bir olay  ile karşılaşır ve bunun sonucunda şaşkına döner. Kişi bu şaşkınlığını doğru kullanırsa bu hayatına yeni giren olaydan olumlu bir ders çıkarır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.