Rüyada Mağara Görmek

Rüyada mağara görmek kişinin; korkularına, endişelerine işaret eder. Rüyasında mağara gören kişinin; kendine güveni pek yoktur, kaç yaşına gelirse gelsin anne ve baba himayesinden ayrı kalmayı istemez, hayatta sürekli endişeleri ve korkuları vardır. Rüyada mağaraya girdiğini gören kişi; olmasını çok istediği bir işi başarıyla sonuçlandıracaktır. Rüyada kendini karanlık bir mağarada görmek ölümü işaret eder.

Rüyada mağara görmek rüya sahibinin korkularından ve endişelerinden kaçmaya çalıştığına işaret eder. Rüyasında mağara gören kişinin hayatı sürekli endişe, korku, tedirginlik ve güvensizlik içinde geçiyor ve kişi bu durumdan kurtulmak, kendini korumak ve güvende yaşayabilmek için huzurlu olabileceği yerler aradığına işaret eder. Ayrıca rüyada mağara görmek rüya sahibinin anne ve babasının yanında yaşadığı evine işaret eder. Çünkü böyle kuşkucu bir kişinin kendini güvende hissedebildiği tek sığınağı ailesidir. Rüyasında karanlık bir mağara gören kişinin yakın zamanda vefat edeceğine veya çaresiz bir hastalığa yakalanacağına delalet edilir.

Rüyada Mağara Kapısı Görmek

Rüyada mağara kapısı görmek rüya sahibinin içinde bulunduğu sıkıntılı durumlardan, korkularından ve endişelerinden kurtulmasına sadece bir adım kaldığına, uzun zamandır ihtiyacını duyduğu iç huzura çok yaklaştığına işaret eder. Rüya sahibi uzun bekleyişleri sonunda kavuştuğu bu huzur sayesinde artık rahat bir nefes alacak ve korkusuzca hayatını devam ettireceğine işaret eder.

Rüyada Mağaraya Girdiğini Görmek

Rüyasında bir mağaraya girdiğini gören kişinin yüklenmiş olduğu büyük ve zor bir işi alnının teriyle ve kendi çabasıyla üstesinden gelerek başarıyla sonuçlandıracağına işaret eder. Rüyasında bir mağaraya girerek oraya sığındığını gören kişinin çevresinde onun için kötü planlar kuran, kişinin kuyusunu kazmaya çalışan biri olduğuna ve rüya sahibinin bu kişinin kötü niyetini fark ederek planlarını alt üst edeceğine, kendisini bu tehlikeli durumdan hiçbir zarar görmeden kurtaracağına işaret eder.

Rüyada Girdiği Mağaradan Çıktığını Görmek

Rüyasında içinde bulunduğu bir mağaradan çıktığını gören kişinin dertlerinden, sıkıntılarından, korkularından ve çektiği zahmetlerden kurtularak rahata ereceğine işaret eder. Rüya  sahibi içine düştüğü zor durumdan kendi çabası ve azmi sayesinde kurtulacağına ve bu başarısından dolayı kendisiyle gurur duyacağına delalet eder.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.