Rüyada Kol Saati Görmek

Rüyada kol saati görmek; kişinin çok dakik ve belli bir program çerçevesinde yaşamını idare ettiği anlamına gelir. Kişi yaşamının her dakikasını içine sindirerek yaşayacaktır, yorumu yapılır. Kişi rüyasında kol saatinin bozulduğunu görürse, bu kişinin zamansız ve işlerinin zamanında yetiştiremeyen bir olarak yorumlanır. Kişi rüyasında kol saati taktığını görürse de, çok tertipli, muntazam ve güzel bir hayat süreceği anlamına gelir.

Rüyada Kol Saati Görmek

Rüyada kol saati görmek, gerçek işlevi gibi zamanı ve yaşanacak şeyleri işaret eder. Rüyasında kol saati gören kişinin hayatının her anını planlayıp o plana göre yaşayan biri olduğuna işaret eder. Rüyasında kol saati gören kişinin hayata çok önem veren, yaşamın tadını çıkarmayı bilen, ufacık bir anın bile keyfini çıkarmayı becerebilen, her şeyi dolu dolu yaşayıp mutlu olmayı bilen biridir diye tabir edilir. Rüyada kol saatinin çalışmadığını ya da durduğunu görmek, rüya sahibinin hayatında yapmayı planladığı şeyleri ihmal ettiğine ve zaman konusunda sıkışıp işlerini yetiştiremeyeceğine, her şeyin birikip üst üste geleceğine işaret eder. Rüya sahibi işlerini zamanında bitirip teslim etmediği için karşılığında alacağı parayı da alamayarak borçlanmaya başlayacağına, hem zaman hem de kazanç konusunda kayıp yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Kol Saati Almak

Rüyada kol saati satın almak, rüya sahibinin hayatını artık planlı bir şekilde devam ettirme kakarı alacağına işaret eder. Rüyasında kol saati satın aldığını gören kişinin aldığı yeni kararlarla, hayatını daha düzenli ve disiplinli yaşarak, zamanını doğru ve yerinde kullanmayı başaracaktır diye tabir edilir.

Rüyada Kol Saati Takmak

Rüyada kol saati takmak, rüya sahibinin düzenli, tertipli ve dikkatli bir yapıya sahip olduğuna işaret eder. Rüyasında kol saati taktığını gören kişinin her işini zamanında yapabilen, çok dakik ve zamanı iyi kullanan biri olduğuna işaret eder.

Rüyada Kol Saati Hediye Almak

Rüyada kol saati hediye aldığını görmek, rüya sahibinin uyarı alacağına işaret eder. rüyasında kol saati hediye aldığını gören kişinin iş yerinden alacağı bir ikaza ya da geçmişinde yaptığı bir hatadan ders alarak bundan sonraki hayatında daha dikkatli olması gerektiğine işaret eder.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.