Rüyada Kız Çocuğu Doğurmak

Rüyada kız çocuğu doğurmak, hayırlı bir şekilde yorumlanmaktadır. Rüyada erkek çocuğu doğurmak ise kız çocuğu doğurmanın aksine sıkıntıya maruz kalmak olarak yorumlanmaktadır.

Seyyid Süleyman Kirmani’nin yorumuna göre rüyada kız çocuğu doğdurduğunu gören kimse huzura erer ve büyük bir hayra girer.

Rüyada kız çocuk doğuran kimse hamile değil ve evli ise; eşi zengin olur. Rüyalarda çocuk doğurmak, genellikle doğan çocuğunun cinsiyetinin tersine göre yorumlanmaktadır. Yani rüyada kız çocuk doğuran kimsenin erkek çocuğu, rüyada erkek çocuk doğuran kimsenin ise kız çocuğu olur.

Rüyada hamile olduğunu görmek genellikle sıkıntıya, güçlüğe ve kedere işarettir. Ama rüyada doğum yapmak, bu sıkıntıların geçmesine ve mutlu günlere işarettir.

Rüyada Erkeğin Kız Çocuk Doğurması

Rüyada erkeğin kız çocuk doğurması sıkıntıya işarettir. Rüya sahibi erkek, kız çocuk doğurduğu taktirde kendisini yakın zamanda bekleyen zorluklarla yüzleşecektir. Rüyalarda erkeğin çocuk doğurması, genellikle iyi bir şekilde yorumlanmamaktadır. Rüyada erkeğin kız çocuk doğurması, taşıyamayacağı bir yükün altına girmesine delalet eder.

Rüyada Ölü Kız Çocuğu Doğurmak

Rüyada ölü bir kız çocuğunu doğurmak ve onun için kabir kazdığını görmek, rüya sahibinin borçlarını ödeyeceğine delalet eder. Rüyayı gören kimse ölü kız çocuk doğurmuşsa, sıkıntılarını yavaş yavaş atlatır fakat bu sıkıntıların izleri her zaman içinde kalır.

Rüyada Hamile Olmak

Rüyada hamile olduğunu gören kimseyi sıkıntılar ve keder bekliyordur. Rüya sahibi sadece hamile olduğunu ve çocuğun doğmadığı rüyasında görürse, güçlüklerle boğuşacaktır. Eğer rüya sahibi hamile olduğunu ve çocuğunu doğurduğunu görürse, sıkıntıları ve kederi sona erer.

Rüyada Ağızdan Kız Çocuğu Doğurmak

Rüya sahibinin rüyasında kız çocuğun ağzından doğurduğunu görmesi, çok büyük hastalıklara veya vefata işarettir. Rüyada ağızdan bebek doğurmak, genellikle vefata ve bazı durumlarda çok ciddi hastalıklara delalet etmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir