Rüyada Kedi Beslemek

Rüyada kedi beslemek servete, hak edilen kuvvete, birikmiş paraya, emniyette olmaya, getirili atılım yapacağına, maddi zorluklardan sıyrılmaya, ulaşılan kuvvete, maddi külfeti olan kişiden uzaklaşmaya, temiz paraya, sakin bir hayat süreceğine delalet eder. Bu rüya cefa çektikten sonra hak ettiği zafere, bir kişiden yardım isteyerek elde ettiği başarıya, sıkıntıya düşerek istediği ganimete, sıkıntılara göğüs gererek ümit ettiği zenginliğe işarettir.

Rüyada Kedi Yavrusu Beslemek

Rüyada kedi yavrusu beslemek düşmanın eline fırsat vermek olarak yorumlanır. Sevimli ve ak bir kedi yavrusu beslemek gönül işlerinin düzeleceğine, kişinin sevdiğine kavuşacağına ve mutlu olacağına, yetenekli ve becerikli bir kimseden bir hayır göreceğine delalet eder. Pis ve koyu renkli bir kedi yavrusu beslemek münasebetsiz ve tehlikeli kişilerle arkadaşlık kurulacağına ve birtakım dostlardan, tanıdıklardan zarar geleceğine işaret eder.

Rüyada Kediye Yemek Vermek

Rüyasında sıska ve cılız bir kediye yemek verdiğini gören kişi fakir fukarayı doyurur, garip gurebaya yoldaş olur. Kişi evliyse hayırlı ve mal sahibi evlat sahibi olur, kişi bekarsa anne babasıyla ilişkileri iyileşir, ana baba duası alır. Kişi insanların sevdiği halk içinde muteber bir kimse olur. Şişman, iri ve pis bir kediye yemek veren kimse adaletsiz bir idarecinin veya işverenin çalışanı olur, iş hayatında çok yorulur az kazanç elde eder.

Rüyada Van Kedisi Beslemek

Rüyada Van veya Ankara kedisi görmek, hayırlıdır. Renkleri beyaz, tüyleri parlak ve uzun olduğu için, neşeye ve sevince delalet eder.

Rüyada Kedi Beslemenin Psikolojik Yorumu

Kedi günlük hayatımızda her an her köşe başında karşılaşabileceğimiz bazen sevimli bazen pis ve itici bir varlıktır. Kediyle günlük yaşantımızda sık sık karşılaşıyor oluşumuz bir şekilde bu hayvanı rüyalarımıza da taşır. Kedinin nankör, çöp karıştıran pis hâli veya sevimli, masum, ilgi isteyen tavrı şuuraltımızda farklı imgelenmelere sebep olur. Rüyasında kedi gören kişi sosyal çevresiyle sık etkileşimde olup bir şekilde aldığı iyi veya kötü sinyalleri değerlendirip düşündüğü için yakın çevresinde olup biten hadiseler ve insan davranışları rüyasında kedi olarak sembolize edilmiş olabilir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.