Rüyada Kağıt Görmek

Rüyada kağıt görmek; kişinin emellerine kavuşacağına işaret eder. Rüyada görülen kağıt; bazende devlet kapısındaki bir işinizin olmayacağına işaret eder. Rüyada kağıt görmek;kişinin hayatını not alır gibi planladığını ama bu planların onun istediği gibi olmayacağına ve  üzüleceğine de işaret eder. Rüyada beyaz kağıt görmek çok hayırlıdır. Rüyada bir kağıda yazı yazdığını görmek ise kişinin uğrayacağı hayal kırıklıklarını işaret eder.

Rüyada Kağıt Para Görmek

Rüyada kağıt para görmek bazı alimler tarafından hayırla yorumlanmışken bazı alimler tarafından tam tersi bir şekilde yorumlanmıştır. Kağıt para hayırla yorumlanan alimler tarafından gelir olarak yorumlanmıştır. Yani kişinin maddi sıkıntılarının ortadan kalkacağı, maddi açıdan huzura kavuşacağını ve bundan sonraki hayatını da parası pulu olan zengin biri olarak yaşayacağını söylemişlerdir. Fakat bazı alimler kağıt paranın boş işler olduğunu, elinde kağıt para bulunan kişinin boş işlerle uğraşıp elinde avucunda ne varsa hepsini kaybedeceğini söylemişlerdir. Kişi kazandığını sanarken bazı yerlerden kayıplar yaşayacak ve elindekinden de olacaktır.

Rüyada Kağıt Para Aldığını Görmek

Rüyada birinden kağıt para aldığını gören kişi günah işlemekle kalmamış, günahlarına günah eklemiştir. Çünkü kendisine verilen bu kağıt paralar onun yaptığı günahlardır. Rüyasından kağıt para aldığını gören kişi bu günahlarının neler olduğunu düşünüp bu günahlarından tövbe edip aynı hataları bir kez daha yapmamalıdır. Kendisine ilmi konuda yardımcı olacak, hatalarını kendisine söyleyecek, doğru yolda yürümesine yardımcı olacak dostlar edinmeli, bu dostluklarını ilelebet sürdürmelidir.

Rüyada Kağıt Para Vermek

Rüyada birine kağıt para verdiğini gören kimse bir kimseye bir konuda yalan söyleyip onu kandırmış, onu bile bile yanlışa yönlendirmiş, günah işlemesine sebep olmuştur. Birisinin hayatını tehlikeye sokmak, onu bile bile harama sürüklemek, bir insanın emeğiyle oynamak, emeğinin karşılığını vermemek kul hakkıdır ve o kul affetmediği sürece kişi cennet yüzü göremez. Bu sebeple bu rüyayı gören kişi hal ve hareketlerine dikkat etmeli, kimsenin ekmeği ile oynamamalıdır. Ayrıca o kişiden gidip helallik almak zorundadır.

Rüyada Kağıt Helva Görmek

Rüyasında kağıt helva gören kişi öyle bir işe girip çalışacaktır ki hiç yorulmadan çok rahat para kazanacak, ömrü boyunca yaşadığı tüm sıkıntılardan bir anda kurtulup, felaha erecektir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir