Rüyada Kadın Memesi Görmek

Rüyada kadın memesi görmek, çoğu kere kızlara ve kız çocuklarına işaret eder. Bu nedenle rüyasında kendi memesini gören kişinin bir kızı olur veya hamile kalır. Memeden görülen güzellikler ve çirkinlikler kızlarla ilgili olacak durumlara işaret eder. Memenin olduğundan büyük olması kızınızın ileride zengin ve ahlaklı bir kimse ile evlenmesine, eğer kızınız yoksa yakın çevrenizden bir kızın bu durumda bunmasına yorumlanır. Memenin küçüklüğü rızıkta azalmadır. Memen sarkması eğer eşiniz hamile ise yakında bir kız çocuğu doğuracağı anlamındadır. Yaşlı kadının meme görmesi hastalığa, genç kızın görmesi ise zenginliğe ve ferahlığa işaret eder. Erkek için bu rüya gözden düşme anlamı taşır. Genç bir erkek görmüşse evleneceğine delalet eder.

Rüyada Kadın Memesinden Süt Akması

Rüyada memeden süt ve diğer güzel şeylerin akması her zaman iyidir. Sağlık, sıhhat ev afiyette bulunma anlamına gelen bu rüya bekarla içinse evlilik anlamını taşır. Memeden hoş kokulu süt akması, cennet nimetlerine ve ahret hayatının iyiliğine işaret eder. Bu nedenle bir ölünün memesinden süt gelmesi ahrette durumunun iyi olduğu anlamına gelir. Bir erkeğin memesinden süt gelmez ise şan şöhret sahibi olmasına ve büyük bir makama çıkmasına işaret eder.

Rüyada Memelerin Tüm Vücudu Kaplaması

Rüyada memelerin büyüyerek tüm vücudu kaplaması, neslinizin çok, soyunuzun geniş olacağı anlamına gelmektedir. Bu rüyayı gören kişi, hayırlı evlatlara sahip olur ve bu evlatlardan doğan çocuklarla çevresi gelişir, çocuklar çoğalır, geniş bir aileye sahip olur.

Rüyada Kadın Memesi Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada görülen kadın memesi, genellikle dişiliğe ve kadınsal tavırlara, dikkat çekmeye, kişinin doğurgan bir yapıda olup evcimen bir karaktere sahip olmasına işaret eder. Bazen de rüyayı gören kişinin çocuk sahibi olma isteğini yansıtır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir