Rüyada Kadın Cinsel Organı Görmek

Rüyada kadın cinsel organı görmek, parasal olarak bir rahatlamaya işarettir. Rüyada cinsel organ görmek, büyük miktarda para girişine delalet eder. Kadın cinsel organının görülmesi ise, sıkıntıların yavaş yavaş sona ermesine, maddi açıdan zorluklardan kurtulunup daha varlıklı bir yaşam sürülmesine işaret eder. Rüya sahibi çevresi ve iş hayatında daha itibarlı kişi olur ve işinde yüksek mevkilere geçiş yapar.

Rüyasında kadın cinsel organı görmek, üzüntü ve kederlerden kurtulmak anlamına gelir. İhtiyaçları karşılayacak maddi gelire ve şirket kurmak gibi ticari hayatta büyümeye delalettir.

Kişi bekâr ise, yakın zamanda evlilik müessesine adım atabilir. Karşısına istediği ve çok bağlanacağı biri çıkabilir.

Rüyada Karısının Cinsel Organını Görmek

Rüyada karınızın cinsel organını görmeniz, yaşamsal bir rahatlık ve ferahlığa ulaşmanız anlamına gelir. Sıkıntılardan kurtulup huzurlu bir hayat sürülecektir. Eş ile olan huzursuzluklar, kavgalar bitecek ve aile içi saadet sağlanacaktır.

Rüyada Cinsel Organdan Kan Geldiğini Görmek

Rüyada cinsel organından kan geldiğini gören kişi, gerçek hayatta cinsel yaşamında daha etkin hale gelir. Bir iktidarsızlık söz konusuysa, bu sorun geçer ve eşiyle cinsel ilişkiler rayına oturur. Kocasıyla bu konuda sorunlar yaşayan kadın artık böyle problemler yaşamayacak çünkü herhangi bir sıkıntısı kalmamıştır.

Rüyada Cinsel Organdan Su Geldiğini Görmek

Rüyada cinsel organdan su geldiğini gören kişi evli değilse, ailesine yakışan ve uzun süredir aradığı biriyle evlilik meydana getirecek. Birbirlerine olan bağlılıkları ve saadetleri çevreleri tarafından gıpta ile izlenecektir. Rüya sahibi ve eşi bu insanlara rağmen nazardan uzak olacaktır. Ayrıca kişi rüya sırasında evliyse ya da evli olmayıp sonra evlendiyse, dünyaya hayırlı bir evlat getirecektir. Doğurduğu evlat, ailenin gurur duyacağı bir insan olup insanlık için hayırlı işler meydana getirecektir.

Rüyada Tanıdık Bir Kadının Cinsel Organını Görmek

Rüyada tanıdık bir insanı gören kişinin o kişiden hayır göreceğine işaret edilir. Hem rüya  sahibi tarafından hem de rüyada görülen kişi tarafından farkında olmadan rüya sahibine bir faydası olur ve bu kişi, rüya sahibinin daima yanında, ona destek veren kişi olacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir