Rüyada Kaçırılmak

Rüyada kaçırılmak; kişinin her adımını takip eden birinin varlığına işarettir. Kişinin her yaptığını, gittiği her yeri ve her davranışını bilmek istemektedir. Kişiyi baskı altında tutmaya çalışmaktadır. Kişi rüyasında kaçırılmaktan kurtulduğunu görmesi, kendisine rahatsızlık veren, huzursuzluk çıkartan bu kimseden kurtulacağı anlamına gelir. Kişi en sonunda bu ablukadan kurtulacak ve sıkıntısını giderecektir.

Rüyada Arabayla Kaçırılmak

Rüyada arabayla kaçırıldığını görmek, kişinin başının bir belaya gireceğini gösterir. Kişi, bu beladan kurtulma konusunda zamana ihtiyaç duyacaktır. Eli kolu bağlı olacak olan kişi, yardım istemekte ve birilerinden medet ummak konusunda da çok şanslı olmayacaktır. Çok zorlanacak olan kişi için, bu adeta bir sınav haline dönüşecektir. Rüyasında arabayla kaçırılan kişinin ayrıca çok evhamlı bir karakter yapısına sahip olduğu söylenir. Bu yüzden kişilerin hayatı boyunca kafa olarak rahat etmesi çok da mümkün olmayacaktır. Kişi, sürekli kendi kendini bir psikolojik bunalımın içine sürükleyecektir. Bu da işin içinden çıkılmaz durumlara neden olacaktır.

Rüyada Kaçırılmak Ve Kurtulmak

Rüyada kaçırıldıktan sonra kurtulduğunu gören kişinin, çok değişik ve marjinal bir geleceği olacaktır, denir. Kişi, hayalleri büyük ve hayalperestlik yapmayı da seven biridir. Düşündüklerinin, hayal ettiklerini ucu bucağı yoktur. Bu özelliği, çevresinde alık biri olarak görülmesine sebep olmuştur. Her türlü konuda hayal kurmayı başarabilen kişi, zor durumların içinde kaldığında düş gücü sayesinde kurtulmasını bilecektir.

Rüyada Kızının Kaçırıldığını Görmek

Rüyada kızının kaçırıldığını gören kişinin yakın zamanda başına hiç de hayırlı olmayan olaylar gelecektir. Genel anlamı ile hayırsız bir rüya olduğunu söyleyebiliriz. Kişinin sevdiği ve değer verdiği kişilerin düşmanları ve sevmeyenleri vardır. Bu düşmanlar, zarar verici bir yapıya bürünecektir. Ancak, bu düşmanlar çok güçlü olduğu için kişi müdahale etmekte zorlanacaktır. Büyük bir pişmanlık duygusu kişiyi beklemektedir.

Rüyada Kaçırılma Görmek

Rüyada herhangi birinin kaçırıldığını görmek, kişinin başkaları üzerinden elde edeceği gelire ve çıkara işaret eder. Bu çıkar, rüyayı gören kimse için aslında hiç de hayırlı olmayacaktır. En başında elde ettikleri kişiyi mutlu edip sevindirse de daha sonradan işin asıl rengi yavaş yavaş ortaya çıkacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir