Rüyada Kaçırıldığını Görmek

Rüyada kaçırıldığını görmek, ailenizle veya sevdiklerinizle ilgili korkularınıza işaret şeklinde yorumlanmaktadır. Sağlıkları ile ilgili olan sorunlara, maddi sıkıntılar ya da mevcut yaşanan durumun getirdiği zorluklara karşı korkularınızın ifadesi olan bu rüya, kimi yorumculara göre ise hayatınızdaki gündelik korkuları simgelemektedir. Gelecek kaygısı da gündelik kaygılarla beraber kendisini gösterebilmektedir. Rüyanın görülme durumuna göre; gereksiz ve yıpratıcı kaygıların varlığından da bahsedilmesi mümkündür. Kişisel özelliklere göre yorum çok daha netleşebilir.

Rüyada Başkasının Kaçırıldığını Görmek

Kaçırılan kişinin tanıdık bir kimse olması, o kişin hayatınızdaki sorunları bildiğinize ve onun adına üzüldüğünüze yorumlanabilir. Burada ailenizle ilgili durum söz konusu olmaz ama gördüğünüz kişi ile ilgili olarak böyle bir durumdan bahsedilebilir. Rüyanızdaki kişi tanımadığınız bir kimse ise iç sıkıntısı ve buhran gibi durumlardan söz edilebilir.

Rüyada Bebek Kaçırıldığını Görmek

Kaygı konusundaki hassasiyetinizin derin boyutlarda olduğunu gösteren rüyalardan birisidir. Bir bebeğin kaçırıldığının görülmesi, korkularınızın çoğunun gereksiz olduğunu vurgulamaktadır. Tanıdığınız bir kimsenin bebeği ise o kişi hakkında ciddi anlamda endişe duyduğunuz sonucu çıkabilir. Tanımadığınız birisinin bebeğini gördüyseniz, küçük olayları oldukça büyüttüğünüz ve kendinizi yıpratacak kadar evhamlandığınızdan bahsedilebilir.

Rüyada Kaçırılan Birine Yardım Ettiğini Görmek

Kaçırılan kimsenin tanıdık olması halinde, bu rüyanın; gerçek hayatta ona vereceğiniz desteği simgelemesi beklenebilir. Küçük veya büyük herhangi bir destekten, oldukça mutlu olacağı ve bu desteğin ona önemli bir katkı sağlayacağından söz edebiliriz. Tanımadığınız birisine yapacak olduğunuz yardım ise size yapılacak olan katkıyı ifade etmesi beklenir. Ummadığınız bir zamanda ve ummadığınız bir kişinde alacak olduğunuz destek, hayatınızda yeni ufuklar açılmasını sağlayabilir. Bu kişinin tanıdığınız bir kişi olma zorunluluğu da bulunmamaktadır. Bu açıdan, iyi bir döneme işaret ettiğini söyleyebiliriz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir