Rüyada Kabir Görmek

Rüyada kabir görmek; hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Kişinin bir kabahat işleyip, hapishaneye düşeceğine delalet edilir. Kişi rüyasında kabir içinde yattığını görürse, yakın zamanda bir musibete uğrayacak ve tüm parasını kaybedecektir. Büyük yokluklar çekecektir ve elinde avucunda ne varsa yavaş yavaş tükenecektir. Bu nedenle rüyada kabir içinde yattığını görmek uyarı niteliği taşır.

Rüyada Mezar Görmek

Rüyada mezar görmek hapishane ile yorumlanır. Kişi kendisinin mezarlıkta olduğunu görüyorsa bu onun bir suçtan dolayı arandığını gösterir. Kişi büyük bir mezarın başında durduğunu ve mezar taşı yazılarını okuduğunu görürse bu büyük bir günah işlediğini gösterir. Kişi oturduğu evinin üstünde bir mezar kazdığını görüyorsa kişinin ömrünün uzun olacağını gösterir. Rüyasında kişi Müslüman olmayan birisine ait bir mezar görüyorsa bu onun çözüme ulaşmamış sorunlarından dolayı üzüntü ve keder içinde olduğunu gösterir. Kendisini bir mezarın üzerinde yürüdüğünü gören kişi başarısız bir evlilik yapacaktır.

Rüyada Kabir Ziyareti

Rüyasında kişinin kabir ziyaret ettiğini görmesi onun hapishaneyi ziyaret edeceğine yorulur. Rüyasında özel günlerde kabir ziyareti ettiğini gören kişi sevineceğine, gönül rahatlığına, yolculuğa çıkacağına ve savaşa gideceğine işaret eder. Kalabalık bir topluluk ile yapılan kabir ziyareti üzüntü ve kederden arınmaya ve savaş esnasında zafer kazanma olarak yorumlanır. Rüyasında büyük kimselerin mezarlarını ziyarete gittiğini gören kişinin günahlarının bağışlanacağına ve bundan sonra hayırlı işler yapacağına, hac ve umreye gideceğine işaret eder.

Rüyada Kabir Gördüm

Kişi rüyasında büyük bir alanda hiçbir kabir yokken kendisinin bir mezar kazdığını görüyorsa bu onun ecelinin yakın olduğunu gösterir. Kişi rüyasında gördüğü kabiri yerinden alıp başka bir yere götürdüğünü görüyorsa kendisinin ve çocuklarının oturdukları yerde bir ev sahibi olacaklar demektir. Kişi kabirde yatıp kalktığını ve orayı evi gibi kullandığını görüyorsa bu kişinin fakirleşeceğini gösterir. Rüyasında kendi kabrini gören kişi düşmanları tarafından izlendiğini ve dikkatli olmazsa ona kötülük yapacakları şeklinde yorumlanır.

Rüyada Boş Kabir Görmek

Kişinin rüyasında boş bir mezar görmesi iyi olarak yorumlanmaz. Bu rüyalar kişiyi şaşırtacak birtakım olayların olacağına ve arkadaşlarının ortadan kaybolup onunla bir daha iletişim kuramayacakları şeklinde yorumlanır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir