Rüyada Kabeyi Görmek

Rüyada kabeyi görmek; kişinin çevresine faydası dokunacağını ve yapacağı yardımları çağrıştırır. Rüyada kabeyi gören dinine bağlı biridir. Rüyada kabede namaz kıldığını gören kişi büyük bir zattan yardım görür ve emellerine kavuşur. Rüyada kabenin kapısını görmek umre ziyareti yapacağınız anlamına gelir.Rüyada kabeye girdiğini gören kişinin devlet kapısında çok istediği işi gerçek olur, muradına erer.

Rüyada Kabeyi Örtüsüz Görmek

Rüyada kabeyi örtüsüz görmek, hayırsız bir rüyaya işarettir. Kişinin dini anlamda yaşayacağı sorunlara işarettir. Maneviyat dünyasında yaşanacak değişiklikler, kişiyi olumsuz manada etkileyecektir. Bu, kişinin dinden uzaklaşması ve ibadetlerini bırakması, seyreltmesi manasında yorumlanabilir. Rüyada kabeyi örtüsüz görmek, aynı zamanda işlenecek büyük günahların da bir işareti olabilir. Kişinin amellerine ve yaptıklarına bundan böyle daha büyük bir özen göstermesi gerekmektedir, denir.

Rüyada Kabeyi Öptüğünü Görmek

Eğer rüyada kişi kabeye gidip, kabeyi öptüğünü görüyorsa, bu çok hayırlı bir rüyaya işarettir. Kişinin amel defterinin tertemiz olacağına ve sevaplarının günahlarından çok daha fazla olacağına delalettir. Kişi, saf ve temiz kalbi ile iyilik ve ibadetin dışında bir şey düşünmeyecektir. Kötülükten uzak kalacak olan kimseye hayırlı işler ve kişiler nasip olacaktır. Kişi, ayrıca hayırlı bir kısmet bulup çok güzel bir aile kuracaktır. Kişiyi ömür boyu mutluluk ve saadet beklemektedir, yorumu yapılır.

Rüyada Kabeyi Uzaktan Görmek

Rüyada kabeyi uzaktan görmek, kişinin kabe hasretine işarettir. Uzun zamandır kabeyi görmek isteyen ve onun hayaliyle yanan, titreyen kişinin artık rüyalarına bile kabe girmiştir. Hüzünlü bir rüya olarak kabul edilir. Kişinin temiz ve iyi biri olmasına rağmen, bununla sınandığı şeklinde yorumlar getirilmiştir. Kişinin bu hasreti bir süre daha devam edecek olsa da, sabretmesi halinde muradına erecektir denir.

Rüyada Kabeyi Yıkık Görmek

Rüyada kabeyi yıkık görmek, bir felakete işarettir. Kişinin özelinde yaşanacak olaylardan çok, İslam’a yönelik dünya genelinde saldırıların artacağına ve Müslümanların yaşayacağı zorluklara işarettir. Çok zor bir dönemden geçecek olan toplumun, sabredip duasını ve ibadetini hiçbir zaman eksik etmemesi gerekmektedir. Büyük bir sınavın yaklaşıyor olduğuna dair de yorumlar getirildiği görülmüştür.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir