Rüyada Jilet Görmek

Rüyada jilet görmek; kişinin hayatındaki tüm belirsizlikler çözülecek, kara bulutlar dağılacak, yorumu yapılır. Kişi uzun zamandır beklediği bir haber alabilir, içine dert olan sorunları çözülebilir. Kişi rüyasında temiz bir jilet görmüşse, hayatının her evresinde güzel değişim ve yenilikler yaşayacaktır. Kişi rüyasında paslı bir jilet görmüşse de, altından kalkabileceğini düşündüğü işlerin aslında çok zor ve meşakkatli olduğunu anlaması olarak yorumlanır.

Rüyada Jiletlendiğinizi Görmek

Rüyada bir insan tarafından jiletlenerek vücudunuzun kesildiğini gördüğünüz zaman, uzun zamandır beklediğiniz bir haberin sonunda size ulaşacağını ama bu beklediğiniz haberin olumlu yönlerinden çok olumsuz yönlerinden dolayı son derece rahatsız olacaksınız. Umut içerisinde sürekli hayalini kurduğunuz o haber sizleri hayal kırıklığına uğratacak ve haberin size ulaşmasıyla çok büyük bir hayal kırıklığına uğrayarak, üzüleceğinize işarettir.

Rüyada Temiz ve Parlak Jilet Görmek

Rüyanızda elinizde parlak bir jilet tuttuğunuzu gördüyseniz son derece kötü olaylar yaşayacağınıza ama bu kötü olaylar karşısında dimdik ve oldukça güçlü bir şekilde kendi ayaklarınız üzerinde duracağınıza işarettir. Asla yıkılmadan kendi yolunuza bakacağınıza ve ailenizi bu kötü olaylardan korumanız gerektiğine, ailenizin en az zarar görerek bu olaylardan çıkmasını sağlamanız gerektiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Jiletle Tıraş Olduğunu Görmek

Kendi menfaatiniz doğrultusunda hareket etmeniz gerektiğine işarettir. Uzun zamandan beri süre gelen akrabalarınızla ilgili bazı sorunlarda artık kendinizi ve ailenizi düşünmeniz gerektiğini, önceliğin her zaman için kendi aileniz olması gerektiğini bilmelisiniz. Rüyanızda jiletle kafanızı tıraş ediyorsanız, çok iyi giden ailevi ilişkilerinizin bozulacağına ve bu yüzden de kendinizi oldukça suçlu hissedeceğinize işarettir.

Rüyada Jilet Aldığınızı Görmek

Çok uzun zamandan beridir süregelen bir projenizi artık hayata geçireceğinize ve bu projeniz sonucunda oldukça üne kavuşacağınıza işarettir. Birçok insanla tanışacağınıza bekarsanız hayatınızın aşkı ile karşılaşacağınıza ve oldukça mutlu mesut bir ömür geçireceğinize işarettir. Sizlerde rüyanızda jilet aldığınızı gördüyseniz, bulunduğunuz iş yerinde kariyerinizin ve maaşınızın artacağına, hayat standartlarınızın yükseleceğine ve kendinizi hiç olmadığı kadar iyi hissedip, ömrünüzün geri kalanını çok iyi şartlar altında geçireceğinize şeklinde yorumlanmaktadır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir