Rüyada İplik Görmek

Rüyada iplik görmek; kişinin dişini tırnağına takarak çalışması anlamına gelir. Kişi hayırlı işler peşinde koşmakta, boğazından tek bir haram lokma dahi geçirmeden hayat mücadelesi vermektedir. Bu özelliği sayesinde kişinin hanesinden bolluk ve bereket eksik olmaz. Kişi rüyasında iplik kestiğini görürse, isteyerek ve büyük bir şevkle giriştiği işten soğuyacak ve artık olmaması için mücadele edecektir.

Rüyada Rüyada İplik Yumağı Görmek

Rüyada iplik yumağı gördüğünüz zaman, hayatınız boyunca yapmış olduğunuz birikimler sayesinde ömrünüzün geri kalanını huzur içerisinde geçireceğinize işarettir. Çocuklarınız için yaptığınız birikim, çocuklarınızın çok iyi okullarda okuyacağına ve başarılı bir şekilde mezun olduktan sonra çok iyi işlerde çalışacağına işarettir. Eğer ipliği yumak haline siz getiriyorsanız o zaman sizin aleyhinizde olan bir davanın iyi bir şekilde sonuçlanacağına ve sizin hiçbir zarar almayacağınıza işarettir.

Rüyada Rüyada İplik Aldığını Görmek

Rüyada iplik aldığınızı gördüğünüz zaman çok büyük bir servete kavuşacağınıza ve bu serveti çok iyi bir şekilde değerlendireceğinize işarettir. Bu servet sayesinde sizlerde geleceğiniz için çok büyük bir yatırım yapacak ve ailenizle birlikte çok mutlu yaşayacaksınız. Gelecek ile ilgili çok büyük projeler hazırlayıp, bütün projelerde başarılı olacaksınız.

Rüyada İplik Sarktığını Görmek

Rüyada yüksek bir yerden ip sarkıttığınızı gördüğünüz zaman büyük bir bunalımdan geçtiğinizi ve bu bunalımdan çok büyük hasarlar alacağınıza ama sonunda bu bunalımdan çıkacağınıza işarettir. Rüyanızda yüksek bir yerden ip sarkıtarak aşağı indiğinizi gördüğünüz zaman, sizler için işinizde çok büyük bir sıkıntı çekeceğinize yapılan bir haksızlığın, hiçbir suçunuz yokken sizin üzerinize kalacağına ve bundan dolayı başınıza bir mahkeme açılacağına işarettir.

Rüyada İplikle Bir Şey Bağladığını Görmek

Rüyanızda iplikle herhangi bir şeyi sıkıca bağlayıp, açılmamasını sağladıysanız, eşinizden sakladığınız ve asla öğrenmemesini istediğiniz bir olayı, eşinizin öğreneceğine işarettir. Eşiniz bu olay sonucunda size kızsa bile sonunda tatlıya bağlanacak ve hiç olmamış gibi hayatınıza devam edeceksiniz. Rüyanızda iple iki şeyi birbirine bağladığınızı gördüğünüz zaman, son derece büyük bir olay sonucunda aile kurumuna zarar geleceğine ve sizin bu olay karşısında son derece çaresiz kalacağınıza işarettir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.