Rüyada Hazine Bulmak

Rüyada hazine bulmak, genellikle hayırlı ve güzel bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişinin eline birçok dünyevi zenginlik, servet ve güzellikler geçer. Sadece maddi anlamda değil manevi anlamda da huzur ve mutluluk bulma anlamına gelmektedir. Rüyada görülen hazine mal ve paradır. Maddi sıkıntı çekenler için sıkıntıdan kurtulma, zenginler içinse güzel ve başarılı işlere imza atma demektir. Hazine eğer altındansa iyiye yorumlanmaz. Kişinin zarara girmesine, yaptığı yatırımlardan istediği sonucu alamamasına, bazen de günah işlemesine, dünyevi zevkler peşinde koşarak ahireti tamamen unutmasına yorumlanır. Hazine bulan kişi eğer büyük bir servete ulaşmışsa gerçek hayatta para kaybeder ve sıkıntı çeker.

Rüyada Hazine Görmek

Bazı tabircilere göre rüyada görülen hazine, hayırlı ilim peşinde koşma anlamına gelmektedir. Özellikle talebeler için bu rüya kişinin derslerinde başarılı olarak girdiği tüm sınavlardan iyi dereceler olmasına ve çok büyük bir makama işaret eder. Tahsil etme anlamına gelen bu rüya bazen de başınıza gelecek bir sıkıntıyı kolaylıkla atlatıp huzura ereceğinize işaret eder. Toprağın içinden çıkan hazine, size hayırlı yollardan ulaşacak maldır. Hazine eğer çoksa çok mala az ise size yetecek ve geçiminizi sağlayacak kadar paraya delalet eder.

Rüyada Hazinedar Görmek

Rüyada hazineye bakan ve onu koruyan kişi, yani hazinedar görmek, iş yeri sahibine ve patrona delalet eder. Bu patron sizin iş yerinizdeki müdürünüz de olabilmektedir. Hazinedar bazen de insanlara maddi imkan sağlayan ve onların çalışmalarına destek olan zengin ve nüfuzlu bir kimsedir.

Rüyada Hazine Bulmanın Psikolojik Tabiri

Bu tarz rüyalar bazen maddi sıkıntı içinde bulunan kişilerin gördükleri ve paraya ihtiyaç duyan kişilerin bu arzularını yansıttıkları bir rüya olarak görülebilir. Bilinçaltınızdaki kazama hırsınızı ve zengin olma arzunuzu da yansıtır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.