Rüyada Hayvan Pisliği Görmek

Rüyada hayvan pisliği görmek, olan biten olayların gerçek yüzünü göremeyen ve kendisi hakkında söylenen kötü sözlere aldırış etmeyen kişileri işaret eder. Hayvan pisliği görenin evinde bereket olmaz ve maddi kayıp yaşar. Ailedeki gerginlikler, tartışmalar artar ve akrabalarla da sorunlar yaşanır. Umutsuz bir durum içinde olunduğunu ve kişi ne yaparsa yapsın durumun düzelmediğini, saklanan sırları ve bu sırların açığa çıkması ile çok büyük sıkıntılar yaşanacağını da bildirir. Rızkına sahip çıkamayan ve ailesine yeteri kadar önem vermeyen kişileri, haram yoldan elde edilmiş haksız kazançları,  kötülük besleyen bir kalbi ve küfürlü bir ağızı tabir eder.

Rüyada Pislik Görmek

Rüyada pislik gören kişi çok büyük bir bela ile karşı karşıya kalır ve aynı zamanda hayatı günahlarla doludur. İslami açıdan günahkar kimseleri ve dinden uzak yaşayanları tabir eder. Pislik gören kimseler etraflarına da zarar verirler ve hayatları her geçen gün çok daha kötüye gider. Eğer insan pisliği görülürse bu rüya sahibinin ailesinden göreceği büyük bir kötülüğe işaret eder. Pislik gören maddi açıdan zarar eder ve mallarını bir bir elinden çıkarmak zorunda kalır.

Rüyada Pisliğe Basmak

Kötü haberler almaya ve yapılan işlerde istenilen sonuçlar yerine sıkıntılı durumlarla karşılaşmaya delalet eder. Pisliğe bastığını gören kişinin başı derde girer ve pek çok düşmanı olur. Kötü sözlere, iftiraya ve dedikoduya da işaret eden rüya aynı zamanda kişinin manevi ve dini açıdan kötü bir hayat sürdüğü, günaha yatkın, harama el uzatan biri haline geldiğini de bildirir.

Rüyada Hayvan Pisliği Görmek Psikolojik Yorumu

Çocukluk döneminde sürekli olarak aşağılanmalara maruz kalan veya arkadaşları tarafından alay edilen kişilerde görülen rüyalardandır. Hayvan pisliği kişinin maruz kaldığı kötü ve hakaret içerikli sözleri simgeler. Hala kendisini o sözlerin ve yaşanılanların etkisinden kurtaramadığının da belirtisidir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.