Rüyada Hayvan Görmek

Rüyada hayvan görmek; hayvanın türüne ve davranışlarına göre değişik anlamlara gelir. Kişi rüyasında evcil hayvan görürse bu hayra yorumlanır. Haram olmayan yollarla elde edilen kazanç; huzur, sağlık ve ağız tadı yorumları yapılır. Kişi rüyasında yabani ve ehlileştirilmemiş hayvan görürse de, kişinin hayatındaki aksaklıklara, eşinden ayrılacağına ve huzursuzluklara işarettir. Kişinin rüyasında hayvan ölüsü görmesi, kendisine ait olan gizli bir bilginin öğrenilmesi sonucu yaşayacağı sıkıntı anlamına gelir.

Rüyada Hayvan Kesmek

Rüyada hayvan kesmek, son derece hayırlı bir rüyaya işarettir. Kişinin yakın zamanda büyük hayırlar yaparak garibanları sevindireceğine delalettir. Mal mülk anlamında eğer rüyayı gören kişinin sıkıntıları varsa bunlar da gidecektir. Çok cömert olan kişi, her zaman olduğu gibi gelecekte de paylaşmaktan, elindeki son kuruşu bile insanların iyiliğine harcamaktan vazgeçmeyecektir. Kişi, aynı zamanda dinine de son derece bağlı biridir. Gittikçe de bu bağlılığı artmaya devam edecektir. İbadetini eksik etmeyecek olan kişi, bütün dini sorumluluklarını yerine eksiksiz getirme gayreti içerisinde olacaktır. Kişi, yakın zamanda uzaktan gelecek bir sevdiği sayesinde mutlu olacaktır. Bu, kişinin bilerek ya da bilmeden aslında uzun zamandan beri beklediği bir kişi olacaktır. Gizemli ve görünce kişiyi şoka uğratacak birisi olması da bir ihtimaldir.

Rüyada Hayvan Beslemek

Rüyada hayvan beslediğini gören kişi, son derece iyi bir insandır. Yumuşak huylu olan bu kişi, insanları yıpratmamak ve kırmamak için ne gerekiyorsa onu yapar. Kendi iyiliğini her zaman ikinci plana atan kişi, hep başkalarını düşünür. Özellikle de sevdikleri konusunda çok hassas olan bu kişi, onlara hep yakın durmak isteyecektir. Yakın zamanda bir yakınından uzak kalacak olan kişi bunun üzüntüsünü yaşayabilir. Ama hayata sıkı sıkıya bağlı kalması halinde daha nice güzel dostluklar gelip onu bulacaktır.

Rüyada Hayvan Sürüsü Görmek

Rüyada hayvan sürüsü görmek, kişinin yakın zamanda bir yolculuk yapacağına işaret olabilir. Daha başka bir yoruma göre, kişi yakın zaman içerisinde evini değiştirebilir. Hatta başka bir ülkeye de taşınması ihtimaller içerisinde olabilir. Kişi, yaşadığı bu değişiklikten hayırdan başka bir şey görmeyecektir. Yeniliklere alışma konusunda başta tedirgin olan kişi, zaman geçtikçe korkulacak hiçbir şey olmadığını fark edip rahatlayacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir