Rüyada Hayalet Görmek

Rüyada hayalet görmek; tabiri caizse biraz korkak, çekingen bir kişiyi işaret eder. Bu kişi hayatında hiçbir risk almadan yaşamayı yeğler, borçlanmadan çok korktuğundan kolayına bir mal sahibi olamaz kıt kanaat yaşamaya razı olur. Kişinin rüyada kendisinin hayalet olduğunu görmesi; talih oyunları gibi bir yerden hiç ummadığı bir anda yüklü bir meblağ kazanacağına işaret eder.

Rüyada Hayalet Kadın Görmek

Rüyada hayalet kadın görmek, hayıra yorumlanan bir rüya değildir. Bu rüyayı gören kimsenin hayırsız olaylarla karşılaşıp bunların farkına varmakta da gecikeceği yorumu yapılır. Kişi, çevresindeki tehlikelerin farkında değildir ve bunlardan ötürü canı fena ölçüde yanacaktır. Zararın geldiği yeri göremeyecek ve bir türlü fark edemeyecek olan kişi, bu yüzden çok acı çekecektir. Kişinin bu anlamda kendine bir özeleştiri getirmesi elzemdir.

Rüyada Hayaletle Konuşmak

Rüyasında hayaletle konuşan kişinin, öğreneceği gizli bilgilerin olacağına işarettir. Kişinin bu öğreneceği bilgiler kendi hayatıyla ilgili ya da ölümcül olaylarla ilgili olabilir. Kısacası, önemli ve hayati bilgiler olacaktır. Kişinin öğreneceği bu bilgiler, hayatında aldığı kararların yön değiştirmesinde etkili olacaktır. Bu alacağı kararlarla birlikte saptığı yanlış yollardan dönme çabasında olduğunu kanıtlayacaktır. Kişi için hayırlı sayılabilecek bir rüya olup, yine de dikkat edilmesi gerekmektedir.

Rüyada Cin Görmek

Rüyada cin görmek, hayıra yorumlanan rüyalardan biri değildir. Kişinin maddi ve manevi anlamda kayıplar yaşayacağı yorumu yapılır. Kişi, çok hayırsız olaylarla ve kişilerle karşılaşıp türlü sıkıntıların içerisinde kendisini bulacaktır. Bu yaşadığı olaylar kişiyi yıpratacaktır ve kişi hayattan bezmiş bir psikolojinin içerisine girecektir. Bu rüyayı gören kişinin gerçek hayatında yaşayacağı şeylerle kafasında kurduğu şeyler arasında büyük farkların olduğuna da işarettir. Yani, hayal dünyası geniş ve sınırsız olan kişi, bu hayal dünyasının içinde kaybolup gerçekleri idrak etmekten uzaklaşmıştır, denir.

Rüyada Hayaletten Kaçmak

Rüyada hayaletten kaçmak, kişinin korktuğu bir takım varlıkların habercisidir. Ama kişinin bu korkularının yakında biteceği anlamına da gelir. Bu korkuları ile yüzleşmeye hazır olan kişi, bunlardan kurtulmak için var gücüyle çabalayacak ve bunda önemli ölçüde de bir başarı elde edecektir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.