Rüyada Havlu Görmek

Rüyada havlu görmek; talih anlamına gelir. Kişi rüyasında tertemiz ve güzel bir havlu görürse, hayatındaki olumlu değişim ve gelişmelere işarettir. Kişinin ulaşmak istediği amaçları ve arzuları Allah’ın izniyle gerçekleşecektir. Kişi hayatının sonuna kadar bolluk ve bereket içerisinde yaşayacaktır. Başka anlamları da havlunun renklerine göre değişir. Beyaz havlu görmek; güzel ve iyi davranışları ve sözleri, kırmızı havlu görmek; bir istek ya da düşüncenin gerçekleşeceğine, yeşil havlu görmek ise; kişinin cami ve türbe ziyaretine işarettir.

Rüyada Havlu Hediye Almak

Rüyada havlu hediye almak, kişinin kısmeti açılacaktır, şeklinde yorumlanır. Kişi, sevdiği ile mutlu olmayı her şeyden çok önemseyen biridir. Çok heyecanlı ve insanlara değer veren bir yapıda olan kişi, istediğini bulmaya çok yakındır. Kısmeti konusunda olumlu gelişmeler yaşayacak olan kişi, tepki gördüğü kişilerden de beklediği anlayışı bulacaktır. Bu, kişiyi fazlası ile mutlu edecektir.

Rüyada Havlu Satın Almak

Rüyada havlu satın aldığını gören bir kimse, Allah yolunda yürüyen birisidir. Her şeyi dini adına yapan kişi, özellikle de hayıra ve zekata çok önem verir. Kimsesizleri gözeten, yoksula yardım eden bu kişi, çektiği çilelerin kutsal olduğunu anlayacaktır.

Rüyada Havlu Kenarı Görmek

Rüyada havlu kenarı görmek, kişinin özlemlerinin arttığına bir işarettir. Çok yakın bir akrabasından ya da sevdiği bir dostundan ya da sevgilisinden uzak kalmış olan kişi, onları çok özlemektedir. Ne yapacağını bilmez bir haldedir. Umutlu olmasına rağmen artık sabrı da azalmaya başlamıştır. Ama bu rüya, kişinin yakın zamanda bu özleminin biteceğine dair bir işaret gibidir. İstediği ve özlediği kişilere kavuşacak olan kişi, özlemini doya doya giderecektir. Ne yaparsa yapsın, özlemini dizginleyemeyen bu kimse, isyan etmediği için bu şekilde mükafatını alacaktır. Bu rüyayı gören kimse; saf, kendi halinde, temiz ve Allah’a inanan biri olarak tasvir edilir.

Rüyada Havlu Yıkamak

Rüyada havlu yıkamak, kişinin kendine çeki düzen verme çabasında olduğuna delalettir. Yaptığı hataların farkına çok yakın zamanda varacak olan kişi, bunların üstüne gitmek yerine, doğru olanı yapıp hatalarını düzeltmeyi seçecektir. Bu uğurda, elinden geleni ardına koymayacaktır. Gerekiyorsa gönül alması gerektiği kişileri de tek tek bulup, hepsinden helallik isteyecektir. Bu yolla doğruya yönelecektir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir