Rüyada Hasta Görmek

Rüyada hastalık görmek; güzel ve iyi anlamlara gelmektedir. Kişinin iyi ve sağlıklı bir hayat süreceğine işarettir. Eğer kişi hastaysa ve rüyasında da hasta olduğunu görürse bu kişinin yeniden sağlıklı ve iyi olacağı anlamına gelir. Kişi sağlıklıysa ve rüyasında hasta olduğunu görürse de, bu kişinin uzun ömürlü ve sıhhatli bir ömür süreceği anlamına gelir. Rüyada görülen hastalık aynı zamanda hayırlı haberlerin alınacağına, iyi olayların yaşanacağına işarettir.

Rüyada Hasta Birini Görmek

Rüyada hasta birini görmek, iyiye işaret değildir. Kişinin yaşayacağı mal varlığı kaybına işaret eder. Kişi, ayrıca yaşayacağı kişisel sorunlarla, özel hayat sorunlarıyla baş başa kalıp çok üzülecektir. Bu rüyayı gören kimse, hiçbir yanlış yapmamasına rağmen karşılaşacağı bu olaylarla bir bakıma sınanacaktır. Kişinin bu sınavı iyi atlatıp, bol bol dua etmesi gerekmektedir.

Rüyada Hasta Ziyaretine Gitmek

Rüyada kişi hasta ziyaretine gittiğini görüyorsa, bu o kişinin yapacağı iyilikler olduğunu gösterir. Hayırsever birisi olan bu kimse, yakın zamanda da bu hayırlarını işleyip, insanları mutlu etmeye devam edecektir. İnsanları bu şekilde mutlu etmeyi fazlasıyla seven bu kimse, hayattan aldığı zevki bu şekilde almaktadır. Bu kişi, yakın zamanda vicdanı ile baş başa kalacağı bir olay yaşayacaktır. Bu olay kişiyi zor durumda bırakacaktır. Bir karar sürecinden geçecek olan bu kimse, biraz düşünüp sıkılsa da sonunda doğru kararı vererek yoluna emin adımlar ile devam edecektir, denir.

Rüyada Hasta Bebek Görmek

Rüyada hasta bebek görmek, hiç hayırlı bir rüya değildir. Kişinin yeni doğan ya da doğacak bir çocuğu varsa, o çocukla alakalı bir takım üzüntülerin tezahür edebileceğine işarettir. Ancak bu sorunlar uzun süreli olmayacaktır. Yine de, kişinin canını sıkmaya ve onu üzmeye yetecektir. Kişinin yakın zamanda bir bebeği olmamışsa ya da olmayacaksa, bu kişinin bizzat yaşayacağı sağlık sorunlarına işaret olabilir yorumu da yapılmıştır.

Rüyada Hasta Kadın Görmek

Rüyada hasta kadın görmek, iki anlamda yorumlanmıştır. Rüyayı gören eğer bir erkek ise, bu kişinin özel hayatında kadınlarla yaşayacağı sıkıntılara işarettir. Bu kişinin sevgilisi, eşi ya da bir arkadaşı olabilir. Eğer rüyayı gören bir kadınsa, anne ile yaşanacak muhtemel sorunlar olacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.