Rüyada Hamile Birini Görmek

Rüyada hamile birini görmek, hayra ve zenginliğe yorulmaktadır. Karnın büyüklüğü malın bolluğu anlamına gelmektedir. Kadın veya erkeğin görmesi fark etmemektedir. Maddi varlıklar artacaktır, gelir yükselecektir. Bununla birlikte şans da artacak ve iş hayatında önemli gelişmelerin yaşanacağı bir döneme girilir.

Bazen bu rüyayı görmek bazı sıkıntıları beraberinde getirir. Ancak rüyada hamilelik uzun sürmez ve çocuğun doğduğu görülürse, bu sıkıntılar çabuk atlatılır. Rüya sahibi çok çabalamadan bu zorluklar kısa zamanda def edilir.

Kız çocuk, borç anlamına gelir. Rüyada hamilelikten bir kız çocuk meydana gelmesi, bir başka kişiden borç alınması anlamı taşımaktadır. Bu borç yüklü bir borç değildir, rüya sahibini maddi açıdan öderken sıkıntıya düşürmez.

Hamilelik, hayırlı olayların başlayacağının müjdecisidir. Şansızlıklar kırılır ve hayırlı olaylar başlar. Zenginlik, maddi varlıkta bir artış gözlenecektir. Bu da istek ve arzulara daha rahat ulaşım sağlayacaktır. Böylece mutluluk da beraberinde gelecektir. Bu rüyayı hamile kişiler görürse, evlilik ilişkileri daha da düzelecek ve sıkıntılardan uzak kalınacaktır. Kavgalar azalacak ve ilk tanışma günlerindeki saadet sağlanacaktır. Rüyayı gören rüya sahibi bekâr ise, yeni bir aşka yelken açma vaktinin geldiğini bilmelidir ve hayatını ona göre şekillendirmelidir. Çünkü hayatını değiştirecek bir sevgili bulacaktır.

Rüyada Kadının Hamile Olduğunu Görmesi

Rüyayı gören kişi gerçek hayatta da evliyse, evliliğinde küçük sıkıntılar yaşayacaktır ancak bu sıkıntılar uzun soluklu olmayıp gelip geçici problemlerdir. Bu dönem çok rahat bir şekilde atlatılacaktır. Rüyayı gören kadın bekâr ise, evlilik müjdesi var demektir. Yakın zamanda mutlu bir evlilik meydana gelebilir. Bunun dışında da kendisini mutlu edecek birçok haber alabilir.

Rüyada hamile olduğunu gören kadın için bu rüya üzüntüye ve Allah Teala’ya niyazda bulunmaya işaret eder. Ancak bu yaşanılacak üzüntüler uzun süreli olmayacaktır. Kişinin yaşantısında Allah tarafından rüya sahibini test eden onun kendisine olan bağlılığını belirlemek için yaşanılacak sıkıntılardır. Bu çekilecek cefanın ardından rahatlama ve huzur kişinin hayatına girer. Rüyasında kendini hamile olarak gören kadının bu sıkıntılarının ardından malı artar. Övülen bir kadın haline gelir. Herkesin gözünün üzerinde olduğu, kıskanılan bir insan olur. İzzet ve şerefe nail olur.

Rüyada Erkeğin Hamile Birini Görmesi

Erkeklerin hamile birini görmesi, kadınlarınki gibi hayra alamet değildir. Bu rüya erkekler için sıkıntıya işaret eder. Bu problemleri dışarıya yansıtır. Çevresinden gizlediği bazı olaylar gün yüzüne çıkacaktır.

Rüyada hamile birini görmek, hayırlı bir evlat sahibi olma anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişinin yakın zamanda bir çocuğu olur ve şerden uzak bir insan olur. Rüya sahibi, dünya mal ve hizmetlerinden faydalanır. Onun için maddi bir sıkıntı yaşanmayacaktır, bolluk ve bereket evinden eksik olmayacaktır. Hem erkek hem de kadın için bu rüyayı görmek, hayra yorulur.

Rüyada Ergenliğe Girmemiş Çocuğun Hamile Olduğunu Görmek

Rüyasında hamile olduğunu gören ergenliğe gitmemiş çocuklar, anneleriyle ilgili sorunlar yaşar. Böyle kişilerin anneleri şeref ve yaşantısına uygun olmayan işlere girer. Rüyayı gören çocuklar, annelerini çok görmezler; daha çok babaları ile vakit geçirirler. Ancak annelerinden gördüklerini kendileri de uygulamak isteyebilirler. Bu da, çocukları kötü yollara sapmasına neden olur.

Rüyada Erkeğin Kendisini Hamile Görmesi

Rüyada erkeğin kendisinin hamile olduğunu görmesi, üzüntü ve kedere işaret eder. Rüya sahibi erkeğin insanlardan sakladığı, duyulmasını istemediği olayların ortaya çıkması, kişiyi son derece üzecektir.

Rüyada Karısını Hamile Görmek

Rüyada karısını hamile olarak gören erkek, dünyadan mal beklentisi içerisine girer. Bolluk içerisinde yaşamak istenilmekte ve mal sahibi olmak için çaba sarf edilmektedir. Dünya malından hayır geleceği işaret edilir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.