Rüyada Hamamda Yıkanmak

Rüyada hamamda yıkanmak, adı çıkmış bir kadına delalet eder. Rüya sahibi erkek ise, adı çıkmış bir kadına karşı aşk duyar ve ona kavuşma arzusu içerisinde girer. Fakat ailesi ve yakın çevresi tarafından beklediği desteği göremeyecektir. Aynı zamanda rüyada hamamda yıkandığını gören kimse, yüklü bir borç altına girer. Bu durum rüya sahibini bir süre maddi sıkıntı içerisine sokar.

Rüyada Hamamda Keselenmek

Rüyada hamamda keselenmek, eski dostlara duyulan özlemi temsil eder. Rüya sahibi, günlük hayatında aradığı huzuru ve sıcaklığı eskisi gibi bulamadığını hisseder ve geçmişe özlem duyar. Eskiden kopma çabasının yanında eskiyi arama hissi yaşar ve eski dostları arama ve görüşme fırsatları yaratır.

Rüyada Hamama Girmek

Rüyada hamama girdiğini gören kimse, gerçek hayatında yaptığı işlerde zorlanacaktır. Çalışkan ve başarılı bir kişiliğe sahip olacak olan rüya sahibi, başarılarını kolay yoldan değil zor yoldan halledecektir. Uzun uğraşlar sonucu hedeflediği bir yere gelmeye çalışacak olan kişi, ilerlediği bu yolda oldukça yorulacaktır. Ayrıca hamama girip yıkandığını görmemek, mevcut sıkıntıların bir süre daha devam edeceği anlamına gelir.

Rüyada Hamam Görmek

Rüyada hamam gören kimsenin işleri yolunda gitmez. Rüya sahibinin gerçek hayatında borçları olur ve bunlardan dolayı sıkıntıları, kederleri olur. İş hayatı bir süre aksayacaktır. İş hayatında para akışının durması, maddi anlamda zor günlerin geçirilmesine neden olacaktır.

Rüyada Tellak Görmek

Rüyada tellak görmek, devletin kademelerinde yer almaya işaret eder. Rüya sahibi, devlet adamlarının işlerini görmek üzere iş girebilir. Ayrıca rüyada tellak görmek ve ona temizlenmek, borçlardan teker teker kurtulmaya, gerçek hayattaki temizliğe ve iyi halli olmaya delalet eder. Rüya sahibi gerçek hayatında yaptığı yanlışların farkına varıp tövbe eder ve günahlarının affını ister.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.