Rüyada Hamama Gitmek

Rüyada hamama gitmek genellikle iyiye yorumlanmamaktadır. Bazı tabircilere göre rüyada hamama gitmek gama ve kedere düşmeye işaret eder. Bu rüyayı gören kişi, yakın zamanda kalabalık bir ortamda bulunur ve burada başına gelecek bazı olaylar nedeniyle üzüntüye düşer. Bazen de hamama gitmek borca girmek anlamına gelir. Uzun süreli bir borç ödemenize, para harcamanıza, elinizden çıkacak bir miktar paraya, mal ve mülk satmaya, elden çıkarmaya yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kimsenin işlerinde durgunluk yaşanır, istediği başarıyı elde edemez ve bazı çalışmalarından güzel sonuçlar alamaz. Bazı alimlere göre ise bu rüya sağlam temelleri olan güzel bir dostluğun başlangıcını ifade eder.

Rüyada Hamamda Yıkanmak

Rüyada hamamda yıkanmak genellikle yıkandığınız suyun sıcaklığına göre yorumlanır. Şöyle ki eğer sıcak bir suda yıkanmışsanız, genellikle üzüntü ve kedere yorumlanır bu rüya. Eğer su çok sıcak değil eve sizi yakmıyorsa, mutluluk ve huzura başınıza gelecek güzel hadiselere işaret eder. Hamamda yıkanıp temizlenmek bazen de manevi kirlerden kurtulmaya, başarılı olmaya ve hak yola girmeye işaret eder.

Rüyada Hamamda Tellak Görmek

Hamamda tellaklık yapan kişi, insanlara doğru yolu gösteren, onları günahlardan kurtaran e hak yoluna davet eden kişidir. Tellağın sizinle konuşması böyle bir insanla karşılaşacağınıza anlamına gelir. Tellaktan bir şey almak ise, başınıza gelecek mutluluk verici bir havadistir. Rüyada tellağın sizi yıkması, günahlardan tövbe ederek, maneviyata yöneleceğinizin, böylece hem dünyanızın hem de ahiretinizin çok güzel olacağının bir göstergesidir.

Rüyada Hamama Gitmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada hamama gitmek, hamamın suyu sıcak olduğu için, iç dünyanızda kendinizin bile anlam veremediği bir kızgınlığın ve kırgınlığın olduğunun göstergesidir. Rüya sahibi hayata karşı hep olumsuz yargılar besleyen ve insanlara güvenmeyen bir kişiliğe sahiptir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.