Rüyada Güvercin Yakalamak

Rüyada güvercin yakalamak, şans ve umutla tabir olunur. Tam ümitler yitirilmişken bir anda kişinin karşısına çıkacak olan fırsatlar tekrar umutlanmasını sağlar. Üst üste başarısız olan girişimlerde artık başarılar elde edilmeye başlanır. Zamanında çekilmiş olan cefalar ilerisi için birer tecrübe edindirir. Bu sayede daha başarılı, olumlu sonuçlar alınmasına neden olur.

Rüyada Güvercin Tutmak

Rüyada elinde güvercin tuttuğunu görmek, kişinin kendisine zarar vereceğine işaret eder. Rüya sahibinin karşısına birçok fırsat çıkar, ancak basiretsizliği nedeniyle doğru seçenekleri tercih etmez. Bu nedenle sonucu hayırlı olmayan gelişmeler yaşanır. Kişi, gelişmesini kendi yapacakları ile engeller. Hayatını sınırlı imkanlarla yaşar ve iş dünyasında büyüme şansını kaybeder. Ancak güvercinin varlığı aile içerisindeki mutluluğu ifade eder.

Rüyada Güvercin Yavrusu Görmek

Rüyada güvercin yavrusu görmek, şansı kişinin kendisinde var olduğuna vurgu yapar. Yeni bir işe, yeni bir yaşantıya işaret eder. Kişi, kaderini kendisi belirler. Yeni bir iş hayatında toyluğuna rağmen yapacakları ile insanların dikkatini çekmeyi başarır. Başkalarının yardımları olmadan kendi ayakları üzerinde durmayı başarır.

Rüyada Güvercin Yumurtası Görmek

Rüyada güvercin yumurtası gören kimse, bir eser meydana getirir. Aynı zamanda çocuk anlamına gelir. Eğer uzun süredir çocuk özlemi çekiyor ise, tekrar çocuk sahibi olur. Ancak rüyalarda güvercin yumurtası görmek bazen hayra yorulmaz. Küçük bir bebeğin öleceğine, bu bebeğin aileden birisi olacağına delalet eder.

Rüyada Güvercin Yakalamanın Psikolojik Yorumu

Rüyada güvercin yakaladığını gören bir kimse, son zamanlarda işlerinin yolunda gitmemesi ile üzücü günler yaşıyordur. Maddi olarak daha iyi olabilmek için şans oyunları, kumar gibi kazanç elde edebileceği oyunlara yönelmiş olabilir. Buradan bir beklenti içerisindedir. Rüyada görülen güvercin kişinin şansına işaret ettiği için kişinin beklentisi olumlu sonuçlanır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.