Rüyada Güneş Görmek

Rüyada güneş görmek; hayırlı bir rüyadır. Huzurlu, sakin ve güzel günlerin geleceğinin habercisidir. Ancak güneşin batışını görmek iyi anlamlara gelmez. Kişi rüyasında güneşin doğduğunu görürse; hayırlı bir kısmete, refaha ereceğine ve sıkıntılarının biteceğine işarettir. Kişi eğer kendi üstüne güneşin doğup, etrafının karanlık kaldığını görürse; bu kişinin hak yoluna döneceğine ve dini bütün bir insan olacağına delalettir. Kişi güneşin hanesine doğduğunu görürse de bu, kişinin ev halkıyla olan ilişkilerinin olumlu yönde gelişeceği anlamına gelir.

Rüyada Güneş Işığını Görmek

Rüyasında güneş ışıklarının odasının camında içeriye girdiğini gören kişi mutlu ve huzurlu bir yaşama adım atacaktır. Hayatındaki tüm sıkıntılar gidecek gördüğü güneş ışığı gibi hayatını parlatacak bir eş sahibi olacaktır. Ayrıca rüyada güneş ışığı görmek hayırlı bir erkek evladına sahip olmak şeklinde de yorumlanmıştır. Rüyasında güneş ışığı gören kişi mutlu ve huzurlu bir hayat sürecektir.

Rüyada Güneş Doğması

Rüyada güneş doğması, o topraklara, o beldeye, o aileye İslamiyetin girmesi demektir. İslamiyetin her yeri aydınlatması, karanlığın, cehaletin yok olup gitmesidir. Rüyada güneş doğması huzurun da işarettir. O ülkede sükunetin sağlanacağına, yakında tüm dertlerinin biteceğine ve ülkenin refah ve huzur içerisinde daha aydınlık günlere ulaşacağına işarettir.

Rüyada Güneş Gözlüğü Görmek

Rüyada güneş gözlüğü görmek hastalığın habercisidir. Çünkü kişi aydınlığı, huzuru, sağlık ve sıhhati görmezlikten geliyordur. Bu hastalık sadece bedenen karşılaşılacak bir hastalık değildir. Bazen de kişinin manen hasta olmasıdır. Ruh huzurunun son bulmasıdır. İslamiyetten uzak kalmasının onun iç huzurdan yoksun olmasıdır. Bu sebeple güneş gözlüğünü çıkarmalı, güneşin aydınlığının gözlerinin içine vurmasına izin vermelidir. Çünkü gözlerin inanmadığı bir ışığa kalp asla inanmaz.

Rüyada Güneş Tutulması Görmek

Rüyada güneş tutulması görmek pek hayırlı bir rüya değildir. Çünkü ülkede yaşanacak bir sıkıntının bir kargaşanın habercisidir. Eğer kişi rüyasında kendi ülkesinde değil de başka bir yerde güneş tutulmasını görüyorsa bu sıkıntılar ve kargaşalar o belde de yaşanacaktır. Ayrıca kavga, ölüm ve acı anlamı vardır güneş tutulmasının. Güneş tutulmasının görüldüğü belde de insanlar birbirine düşecek, ülke sonunu alamayacağı bir sıkıntının bir savaşın ortasına sürülecektir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.