Rüyada Fare Yemek

Rüyada fare yemek, evin içerisindeki huzursuzluklara alamettir. Aile saadetine fitne ve fesat sokmak isteyen insanlar olur. Rüya sahibi bu insanlarla başa çıkamaz ise, aile içerisinde ciddi huzursuzluklar yaşanır. Rüyada fare yemek, sonunun kötü olacağı bir girişime de işaret eder. Kişi, yeni bir iş veya eş arayışında girer. Ancak istediği alabilmek için bir süre daha beklemesi gerekmektedir.

Rüyada Fare Eti Yemek

Rüyada fare eti yediğini gören kimse, alçak bir kadına işaret eder. Rüya sahibinin hayatına seviyesi çok düşük olan hayat kadını girer. Bu kadın, beraberinde sıkıntıları da getirir. Kişi, bu kadının parasından menfaat sağlar. Ancak harcadığı para bereketi olmayan para olduğu için rüya sahibine herhangi bir katkısı olmaz.

Rüyada Fare Görmek

Rüyada fare gören kimse, karşılıksız bir menfaat elde eder. Farelerin hızlı ve sinsi tavırları, hırsızlığı simgeler. Rüya sahibi, menfaat elde edebilmek için hırsızlık yapar. Bu nedenle bereketi olmayan bir kazanç elde eder. Ele geçirdiklerini kısa süre içerisinde kaybeder. Rüyada görülen farenin beyaz olması gündüz yaşanacak sıkıntılara, siyah olması ise gece yaşanacak olan sıkıntılara işaret eder.

Rüyada Fare Öldürmek

Rüyada fare öldürmek; problemlerin çözülmesine, sıkıntıların sona ermesine, hastalıklardan şifa bulmaya delalet eder. Rüyada fare öldürdüğünü gören kimse, bolluk içerisine düşer. Eve giren paranın bereketi artar. Uğursuz kişiler bir daha rüya sahibinin yanına uğramazlar.

Rüyada Fare Yemenin Psikolojik Yorumu

Rüyada fare yediğini gören kişi, bir düşünce içerisindedir. Bir arayış veya bir girişim arifesinde olabilir. Kafasında sürekli bununla ilgili düşünceler geçiyor olabilir. Bu rüya, işin sonu ile ilgili net bilgiler verir. Rüyada fare yediğini görenler, gereksiz düşünceler içerisinde de olabilirler. Küçük şeyleri büyüterek kendilerine dert ediyorlardır. Kişilerin bu tavırları, ruhsal sıkıntılara neden olur.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.