Rüyada Dua Okumak

Rüyada dua okumak, rüya sahibine mutluluk getirir. Aynı zamanda başarılı bir hayat sürmesine işaret eder. Rüyada dua okunması, rüya sahibinin uyanık halde yapacağı ibadetlerin ikamesi olarak görülür. Yani gerçek hayatta namaz kılmak gibi yapacağı ibadetler gibi bir ibadet yerine geçer.

Rüyada dua okumak, bir amaca ulaşmaya yaklaşmaktır. Eksikliklerin, ihtiyaçların yerine getirileceğine rivayettir.

Bununla birlikte uyanıkken yapılacak bir işin ihmal sebebiyle yapılamaması anlamına gelmektedir. Ancak bu yapılmayan iş, rüya sahibinin huzura erişmesine engel değildir.

Rüyada edilen dua kabul olunur. Ayrıca kişi yüksek makamlara gelebilir veya bu makamlarda yer alan kişilerin yanlarında bulunup saygın, övülen bir kişi haline gelir.

Rüyada Edilen Duanın Yüksek Sesle Okunması

Eğer ki rüya yüksek sesle okunursa yağmur sıkıntısı çekileceği anlamı taşımaktadır.

Rüyada Kalabalık Bir Grupla Dua Okunması

Rüyada halk dua için toplanmışsa, bereket gelir. Rüya sahibi hayatında bir yükselişe geçecektir ve bereket onun hayatından eksik olmayacaktır. Azgınlık ve şehvetten uzak kalacaktır.

Rüyada Duanın Edildiği Kişinin Görmesi

Rüyada birine dua edilirse ve bunun kendisine dua edilen kişi görürse o kişi hayra erişir. Edilen dua gerçek hayatta da gerçekleşir.

Rüyada Kur’an’dan Ayetlerin Hasta Üzerinde Okunması

Rüya sahibinin rüyada Kur’an’da olan ayetlerin hasta üzerine okunduğunu görürse, yaşadığı şiddetli ağrıların geçmesine, hastalığının yavaş yavaş geçmesi ve üzüntü, kederden uzak kalmasına delalet eder.

Rüyada Başkasına Beddua Etmek

Rüyada edilecek beddua kişiyi sıkıntıya sokar. Rüya sahibi huzurdan yoksun kalır ve kendisine beddua edilmiş gibi işleri rast gitmez.

Rüyada Dua Etmek İstediği Halde Edememek

Rüyada dua etmek istediği halde duayı edememek, rüya sahibinin üzerinde gerçekleşecek iyiliklerin ve hayırlı işlerin gerçekleşmesini sıkıntılı duruma sokar. Yani bunların gerçekleşmesi zaman alabilir. Önünde sonunda gerçekleşecektir ancak biraz geç olacaktır. Beklenen bir haberi alamamak veya gerçekleşmesi beklenen bir olay gerçekleşmemesi rüya sahibini karanlığa itmesin; geç de olsa gerçekleşecektir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir