Rüyada Doktor Görmek

Rüyada doktor görülmesi iş hayatınızda düşmanlara sahip olabileceğinizi gösterir.

Özellikle kadınların rüyada doktor görmesi sağlık sorunları ile uğraşılacak anlamına gelmektedir.

Doktor görmek herkese yardımcı olan kişi anlamına gelir ve yardım alınarak dertlerden kurtulunacak anlamına gelmektedir.

Rüyada görülen doktor ; eğer ilaç veriyorsa sağlığa kavuşulacak, eğer ölüyorsa annesi ölecek, hasta yanına geliyorsa hasta iyileşecek, sağlam kişinin yanına geliyorsa hastalanacak anlamlarına gelmektedir.

Rüyada doktor olduğunuzu görüyorsanız iş ve özel hayatında olumlu atılımlar bekleniyor anlamına gelir.

Rüyada doktora gittiğini görmek;
Rüyasında doktora gittiğini gören bir kimse eğer erkekse bir takım düşmanlar edineceğine Rüya sahibi kadınsa ise başından geçicek bir hastalıga delalet eder. Doktor görmek kimi yorumculara göre olumsuz olarak yorumlansada doktora gittiğini gören kimse bir ilme kavuşacağınıda işaret eder.

Rüyada doktora muayene olmak;
Rüyada doktor tarafından muayene edildiğini görmeniz yakında başınızdan bir hastalık geçiceğine ve bu hastalıktan zarar görmeden kurtulacağınıza yorumlanır. Rüyasında muayene olan kişi eğer hastaysa iyileşeceğine veya çok saglıklıysa uzun bir süre başından bir hastalık geçmeyeceğine işaret eder.

Rüyada doktor sevgili görmek;
Rüyasında doktor bir sevgilisi olduğunu gören kişinin hastalığına çare olucak kişinin yakınında olduğuna eger onu öpüyorsa aslında şifanın yanında olduğuna işaret eder.

Rüyada doktor görmek muayene olmak;
Dışarıdan gelen tüm hastalıklara karşı birlik olmanızı sağlayan ve rüyanızın görünüş durumuna göre değişmektedir ki; muayene olan kişi hastalıklardan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada doktor olmak;
Eğer bir kisme rüyasında doktor olduğunu görürse vesağlıklıysa gerçekten içinde bulunan işe heves edip o işin peşinden koşmasının sonucunda çok önemli bir mevkiye yükseleceğini işaret eder.Bazı yorumculara göre bu değişmektedir, rüyasında doktor gören kimse için annesini gördüğüne ve hastalanacağınada dalalet eder.

Rüyada doktor raporu görmek;

Rüyada doktordan bir rapor aldığını gören kimse için artık tüm hastalıklardan kurtulduğunun ve gelecekte uzun bir süre hastalanmayacağının gösterğesidir. Bakınız bir çok rüya tabircinin ortak olduğu bir nokta varsa oda doktor raporunu aldığınızı veya doktor raporunu görmek rüya gören kişi için iyiye yorumlanır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir