Rüyada Deprem Yaşamak

Rüyada deprem yaşamak, farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Deprem alimlere göre kişinin başına gelecek olan tatsız hadiselere, bazı belalara ve musibetlere, sıkıntı ve zorluk yaşamaya yorumlanır. Depremde hayatını kaybetmek, yaralanmak veya çok korkmak bu felaketin derecesini göstermektedir. Depremden kurtulmak ise başınıza gelecek bir tehlikeden kurtulacağınıza, bazı hastalıklar geçirip sonunda şifa bulacağınıza, kişinin hayatında yolunda gitmeyecek şeylere, iş hayatında tartışmalara ve kavgalara işaret eder. Kendi evinde depremin olması ise aile hayatında meydana gelecek huzursuzluklar anlamına gelir. Bulunduğu şehirde deprem olduğunu gören kişinin yaşadığı yerde fitne çıkar veya insanlar birbirlerine düşer. Bazen de bu rüya günah işlemeye yorumlanır.

Rüyada Depremde Sallanmak

Rüyada deprem olduğunu ve depremden dolayı sallandığını görmek, tehlike atlama anlamına gelir. Depremde sallanma aile hayatında birtakım olumsuzlukların ortaya çıkıp ailevi ilişkilerin zarar görmesine, başınıza gelecek doğal bir afete, anne babaya asi olmaya, günahlarından dolayı kendisine ulaşacak azaba işaret etmektedir. Bazen de bu rüya eşinizle tartışıp, sıkıntı yaşayacağınıza; fakat daha sonra her şeyin yoluna gireceğine delalet eder.

Rüyada Deprem Görmek

Rüyada görülen deprem genellikle olumsuz olarak yorumlanır. Çünkü deprem zarar veren, insanların hayatını tehlikeye sokan bir olaydır. Üzülmeye, bela ve musibete, kişinin başına gelecek tatsız hadiselere işaret eder. Rüyada görülen deprem bazen de size yapılan bir uyarıdır. Hayatınıza dikkat etmeniz gerektiğini, günahlarınızdan dolayı sıkıntı içine gireceğinizi, doğru yoldan ayrılmaya ve hata yapmayı bildirir. Rüyada depreme yakalanmak mutsuz olmak veya başından bir felaket geçmesi anlamına gelir.

Rüyada Deprem Yaşamanın Psikolojik Tabiri

Rüyada deprem yaşamak, kişinin ruhsal dengesizliğini, içinde kopan fırtınaları, acıları ve üzüntüleri yansıtır. Çeşitli problemler yaşayan ve hayatı alt üst olan kişilerin bu psikolojilerini yansıtan tamamen bilinçaltının oluşturduğu bir rüyadır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir