Rüyada Burun Temizlemek

Rüyada burun temizlemek, çocuk kaybetmeyi ifade eder. Rüyada burnunu temizlediğini gören kişinin çocuğu, kendisinden önce vefat eder. Çocuğun ne zaman öleceği konusunda herhangi bir kesinlik yoktur. Ancak rüya sahibi, çocuğunun öldüğünü görür ve bu durum kendisinde derin izler bırakır. Bu rüya, rüya sahibi için bir uyarı niteliği taşır. Kişi, çocuğu ile daha çok vakit geçirip ona değer verdiğini göstermelidir.

Rüyada Burun Pisliği Görmek

Rüyada burun pisliği, çocuk anlamına gelir. Rüya sahibinin çocuğu olmuyor ise, bu konuda bir rahatsızlığı var ise, talih yüzüne gülecektir. Tekrar çocuk denemeleri halinde çocuk sahibi olabilir. Bazı rüya tabircilerine göre, çocuğun sakat doğacağı düşünülse de, böyle bir sonuç ile karşılaşılmaz.

Rüyada Burun Karıştırmak

Rüyada burun karıştırmak, rüya sahibinin çocuğunu üzecek bir davranışta bulunacağına işaret eder. Kişi, yapacakları ile çocuğunun kalbini kırar ve aralarına soğukluk girer. Rüya sahibinin kendisini affettirmesi gerekir. Aksi takdirde kişi ile çocuk arasındaki bağlar kopmaya başlar.

Rüyada Burun Kanaması Görmek

Rüyada burun kanaması gören kimse hamile ise, çocuğunu düşürür. Eğer evli değil veya çocuk sahibi değil ise, bebek sahibi olamaz. Rüyada burnun kanadığını gören kişi, yaşayacağı bu olumsuzluklar üzerine büyük üzüntü yaşar. Ancak bebeğini düşüren rüya sahibinin aynı şeyi tekrar yaşayacağı düşünülmemelidir. Bebeğini düşürmesi, tek seferlik bir sorundur. Sonradan bir bebek sahibi olabilir.

Rüyada Burun Temizlemenin Psikolojik Yorumu

Rüyada burun temizlemek, rüya sahiplerinin iyi bir ebeveyn olmadıklarının bir göstergesidir. Anne veya babalık görevlerini ya yerine getirmiyorlar ya da yeterince ilgi göstermiyorlardır. Görülen rüya, rüya sahipleri için önemli bir ikaz olarak değerlendirilir. Ayrıca, rüyada burun temizlediğini gören kişilerin çocuk özlemleri de kendisini gösterir. Bir bebek sahibi olma arzuları böyle bir rüyayı düşlemelerine neden olur.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.