Rüyada Birinin Düştüğünü Görmek

Rüyada birinin düştüğünü görmek, farklı yorumlara neden olur. Rüyayı gören kimse düşen kişiye yardım etmiyorsa, bu onun çok bencil biri olduğuna ve başkalarının sıkıntılarına burun kıvırdığına, sadece kendi çıkarları doğrultusunda hareket ettiğine yorumlanır. Düşen kimseye uzaktan bakan kişi ailesindeki sıkıntıları çözmekte ve aldığı sorumlulukları yerine getirmekte çok zayıf kalır. Düşen kimseye yardım ettiğini gören kişi ise İslami açıdan sevabı bol ve Allah’ın sevdiği kullardandır. Başkalarına yardım eden ve her zaman iyi yürekli davranan biri olunduğuna da delalettir.

Rüyada Düştüğünü Görmek

Kurulan hayallerin bir bir yıkılacağına ve rüya sahibinin elini attığı işlerde büyük başarısızlıklar yaşayacağına tabir edilir. Rüyada düştüğünü gören kimsenin işleri bozulur, borçları artar ve zor durumlar yaşar. Düşer düşmez kalktığını gören kimse ise geçici bir sıkıntı ile karşılaşır fakat kısa süre içinde toparlanır. Düştüğü yerden kalkamayan kimse hastalanır ve büyük sıkıntılar içine girer. Rüyada düşmek, İslami açıdan da kişinin imanını zayıflatan hareketlerde bulunduğuna ve İslamiyet’e uygun olmayan bir hayat yaşadığı içinde sürekli sıkıntılar yaşadığına yorumlanır.

Rüyada Düşüp Kalktığını Görmek

Bu rüya kişinin hayatını çok etkilemeyecek ama ders almasını sağlayacak bir hata yapacağına, fakat kısa süre içinde yaptığı hatayı fark ederek yeniden doğru yola döneceğine işaret eder. Önce düşüp, sonra da kalktığını gören kimsenin işleri kısa süreliğine bozulur, ailesinde ani tartışmalar veya küslükler yaşanır ancak bunlar uzun sürmez.

Rüyada Birinin Düştüğünü Görmek Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin yakın çevresinde zor durumlar yaşayan biri olduğuna ve kişinin o kimsenin sorunları ile çok içli dışlı olduğuna, ona yardım edemediği için kendisini çaresiz hissettiğine işaret eder. Psikolojik açıdan rüyasında düşen birini görmek, kişinin kendisi kadar çevresinin de bazı sorunlar ile boğuştuğunu gösterir. Genellikle aşırı duygusal kimseler bu tip rüyalar görürler.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir