Rüyada Birine Para Vermek

Rüyada birine para vermek, bazen iyiye bazen de kötüye yorumlanır. Para bazı alimlere göre bela ve musibet anlamına gelir. Bu nedenle tanıdığı veya tanımadığı birine rüyasında para veren kişi, o gördüğü insanlara zarar verir veya onların sıkıntı içine girmelerine neden olur. Para vermek dedikodu veya söz taşıma anlamına da gelir. Bazı alimler ise bu rüyayı insanlara iyilik etme, onların ihtiyaçlarını giderme, üzerlerindeki belayı def etme ve maddi anlamda ferahlamalarını sağlama olarak yorumlamışlardır. Rüyada yüklü bir para veren kişinin elinden malı veya parası çıkar. Bu rüya bazen de para harcamaya, maddi durumun kötüleşmesine de yorumlanabilir.

Rüyada Birinden Para Almak

Rüyada birinden para almak vermekten daha iyi olarak görülür. Bu rüya maddi kazanca ve kişinin elde edeceği servete yorumlanır. Eğer aldığınız para yüklü miktarda ise, çok büyük kazanç elde edeceğiniz veya güzel bir işe gireceğiniz anlamına gelmektedir. Rüyada para almak bazen de günah işleme anlamındadır. Para genellikle hayra yorumlanmaz. Dedikoduya, söz taşımaya, insanların haklarında konuşmaya ve onlara eziyet vermeye de işaret eder. Rüyada para aldığınız kişi tanıdığınız birisi ise, ondan yardım görme anlamına gelir.

Rüyada Para Saymak

Rüyada para sayan kişi, para kaybeder. Para saymak elinizden olmak, para harcamak, mal varlığını kaybetmek, borca girmek anlamlarına da gelir. Bazı tabirciler içinse bu rüya maddi sıkıntılardan kurtulmaya ve zenginleşmeye işaret eder. Para saymak çok konuşmaya, maddiyata değer vermeye, kişinin başına gelecek ilginç hadiselere de delalet eder.

Rüyada Birine Para Vermenin Psikolojik Tabiri

Rüyada para verdiğini göre kişi, insanlara yardım etmeyi seven ve cömert bir kişiliğe sahip olan kimsedir. Bu rüya bazen de kaybetmekten korktuğunuzu veya daha fazla kazanma isteğinizi ortaya koyar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.