Rüyada Bakan Görmek

Rüyada bakan görmek; kişinin hayatında tersliklerin yaşanacağı dönemin habercisidir. Kişinin başında kara bulutlar dolaşmaktadır. Kişinin başına gelen bu musibetler yüzünden bazı sorunlarından kurtulacağı yorumu da yapılır. Neşe ve üzüntü bir arada yaşanmaktadır. Kişi rüyasında bakan olduğunu görürse de, devlet dairesinde bir işi halledilecek ya da bir haber gelecek, denir.

Rüyada Bakan İle Konuşmak

Rüyada bakan ile konuşmak, rüyayı gören kişinin yakın gelecekte yapacağı önemli ziyaretçilere yorulur. Kişi, önemli bir olayın hazırlığında olup ekibiyle birlikte büyük bir projeye başlamıştır. Bazı büyüklerinden destek arayan kişinin yaşadığı strese işarettir. Kişinin gösterdiği gayret son derece fazla olup, muvaffak olmasına da yetecektir. Kişi, gösterdiği gayretlerin çabasını sonunda alarak aklındakileri tek tek yansıtmayı başarabilecektir. Bu rüyayı gören kimsenin ayrıca gözü yükseklerdedir, denmektedir. Makam aşkıyla yanıp tutuşan kişi, ast üst ilişkilerine son derece önem veren biridir.

Rüyada Bakan Olmak

Rüyada kişi bakan olduğunu görüyorsa, bu hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Kişinin yaşayacağı uzun ve mutlu ömrün bir işaretçisidir. Rüyayı gören kimse, ailesi tarafından gurur duyulan ve bütün yakınları tarafından örnek alınan birisi olunacaktır. Belli konularda ustalaşmış olan kişi, deneyimlerini aktarma konusunda da son derece maharetli olacaktır. Dışarıya düzgün bir insan görünümü verecek olan kişi, harika bir imaj yaratacaktır.

Rüyada Bakanlar Kurulu Görmek

Rüyada bakanlar kurulu görmek; uzun, yorucu ve stresli günlerin habercisidir. Kişinin iş ya da okul hayatında gireceği zorlu döneme işaret eder. Kişi, bu dönemde istediklerini yapmakta zorlanacak ama bir o kadar da gösterdiği çabadan vazgeçmeyecektir. Bu süreçte ilişkiler konusunda sıkıntılar yaşayacak olan kişi, sosyalleşmesi konusunda çevresinden de uyarılar alacaktır.

Rüyada Bakan Koltuğu Görmek

Rüyada bakan koltuğu görmek; hırs ve ihtirasın göstergesi olup hayırlı bir rüya olarak kabul edilmez. Bu rüyayı gören kişi, aşırı hırsının kurbanı olacak ve eninde sonunda hüzne boğulacaktır. Kişinin hırslı yapısı ona belli bir süre sonra zarar verecektir. Yaşadıklarının farkına hüsrana uğrayana kadar varamayacak olan kişi, iş işten geçtikten sonra tüm yapacaklarına pişman olsa da bir geri dönüş yolu olmayacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.