Rüyada Bahçe Görmek

Rüyada bahçe görmek; gönlü bolluğa, iyi ve faydalı şeyler yapmaya işarettir. Kişi rüyasında yeşillikler içerisinde ferah bir bahçe görürse bu, cennete gideceğinin habercisidir. Etrafı çitlerle çevrili, korumaya alınmış bir bahçe görmek, kişinin kuvvetli ve nüfus sahibi ve hak yolundan şaşmayan biri olduğuna işarettir. Rüyasında kurumuş bahçe görmek, kişinin hapsedileceği anlamına gelir.

Rüyada Sebze Bahçesi Görmek

Rüyada sebze bahçesi görmek çok hayırlı yorumlanır. Rüyasında sebze bahçesi gören bir kişinin yakın zamanda büyük bir sıkıntı çekmekten kurtulacağı söylenir. Rüya sahibinin gelecekteki hayatı da sıkıntıdan uzak devam edecektir. Rüya sahibi zorluklara karşı güçlü durabilecek bir ruha sahiptir ve bu ruh onu hem maddi hem de manevi olarak rahatlatır. Rüya sahibinin maddi sıkıntıları da yavaş yavaş azalacaktır. Rüya sahibi eğer elinde olanlara şükretmeyi bilirse Allah ona daha fazlasını verecektir.

Rüyada Bahçe Sulamak

Rüyada bahçe sulamak hiç hayırlı yorumlanmaz. Rüyasında bahçe suladığını gören bir kişinin yaptığı işler maalesef sıkıntıya girecektir. Rüya sahibinin işlerinde bir takım aksaklıklar olacak ve bu da rüya sahibinin maddi kazancının azalmasına sebep olacaktır. Rüya sahibi gün geçtikçe para kaybedecektir. Rüya sahibinin alışmış olduğu lüks hayat gittikçe fakir bir hayata dönüşecek bu da rüya sahibini ruhen oldukça sıkıntılı bir döneme itecektir.

Rüyada Bahçe Kazmak

Rüyada bahçe kazmak hayırlı değildir. Rüyasında bahçe kazdığını gören bir kişi aile içerisinde bir takım sorunlar yaşayabilir. Rüya sahibinin ailesi ile olan ilişkileri günden güne zayıflayacak şeklinde yorumlar yapılır. Rüya sahibi kendisini ailesinden uzaklaştırmak zorunda kalacaktır. Bu durum her iki tarafı da rahatsız etse de sürekli kavga etmek yerine ayrı kalmak seçeneği daha ağır basacaktır.

Rüyada Bahçeli Ev Görmek

Rüyada bahçeli ev görmek rüya sahibi için olumlu yorumlanır. Rüyasında bahçeli ev gören bir kişinin yapmak zorunda olduğu bazı şeyler vardır. Rüya sahibi seçim yapmak zorunda kalacaktır. Bu durum rüya sahibini kısmet rahatsız etse de genel olarak rahatsızlık verici bir durum değildir. Rüya sahibi verdiği kararlar sonucunda doğruya ulaşacağını görür.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.