Rüyada Babayla Kavga Etmek

Rüyada babayla kavga etmek, büyüklerinizi ihmal ettiğinizin ve onları ziyaret etmediğiniz için kalplerini kırdığınızın bir göstergesidir. Rüyada kavga etmek genellikle gerçek hayatta çıkacak anlaşmazlıklara işaret eder. Bu nedenle böyle bir rüya görürseniz, akrabalarınız arasında birtakım anlaşmazlıklar çıkar, tartışmalar yaşar ve sıkıntıya girersiniz. Eğer gerçek yaşamda babanızla aranızda bir mesele varsa, bu problemde suçlu olan tarafın siz olduğunuza yorumlanır. Baba dinimizde de kutsal sayılan e daima itaat etmemiz gereken bir kişi olduğundan rüyada onunla kavga etmek evlatlık vazifelerinizi yeterince yerine getirmediğiniz anlamına da gelmektedir. Babasıyla şiddetli bir kavgaya tutuştuğunu gören kişinin başına bir bela gelir ve bu musibet yüzünden bir müddet sıkıntı içinde kalır.

Rüyada Babanın Kızması

Rüyada bir babanın çocuğuna kızması, rüya sahibinin doğru yol üzere olmadığının bir işaretidir. Bu nedenle böyle bir rüya gören kişi kendine çeki düzen vermeli, yaptığı günahlara ve hatalara tövbe edip hak yoldan ayrılmamalıdır. Bazen de bu rüya gerçek hayatınızda yapacağınız bir yanlıştan dolayı insanların tahkirine neden olup onların sizin hakkınızda konuşmasına vesile olacağınıza işaret eder.

Rüyada Ölmüş Babasını Görmek

Rüyada ölmüş babasını gören kimse, dünyevi arzu ve isteklerine kavuşarak ömür boyu rahat ve güzel bir hayat geçirir. Ölmüş babanızın size bir şey vermesi yakında önünüze çıkacak önemli bir fırsat anlamına gelir. Ölmüş babanın vereceği öğüt, maddi manevi imkanlar olarak tabir edilir. Ölmüş babanızın sizden yüz çevirmesi ise dünyada bazı hatalar yaptığınızın ve günaha girdiğinizin göstergesidir.

Rüyada Babayla Kavga Etmenin Psikolojik Tabiri

Bu rüyayı gören kişi kendisi farkında olmasa da bilinç altında babasına dair bir kırgınlığı ya da üzüldüğü bir konu vardır. Rüyada babayla kavga etmek psikolojik olarak geçmişte yaşadığınız bazı olumsuzluklarda n dolayı biriktirdiği kötü anılara da sahiptir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.