Rüyada Baba Görmek

Rüyada baba görmek; hayırlara delalettir. Rüyasında babasını gören kişi;  yapmak isteyip de yapamadığı işlerini kolaylıkla halleder, muradına erer,  bir kaybı varsa kısa zamanda onu bulur, dara düşmüş ise feraha kavuşur, hasta ise iyileşir. Rüyada ölmüş babanızı görmeniz, sizden dua beklediği anlamına gelir. Babanızın hayrına birilerini sevindirebilirsiniz. Rüyanızda babanızın öldüğünü görmeniz onla olan hal ve hareketlerinize özen göstermeniz gerektiğine işarettir. Anne baba görmek, uzun zamandan beri büyük bir istekle üzerinde çalışılan bir projenin kısa süre içinde hayata geçirileceğine, bu sayede büyük bir maddi kazanç elde edileceğine, iş dünyasındaki diğer insanların büyük takdirinin ve beğenisinin kazanılacağına, aile hayatının ve eğitim hayatının da çok iyi bir hal alacağına işarettir. Baba evini görmek, çok zor bir dönemin herhangi bir hasar alınmadan atlatılacağına, sevinçli haberler alınacağına, alınacak bu haberler sayesinde yeni bir iş için bazı büyük ve ses getirecek girişimlerde bulunulacağına, kısa süre önce tanışılmış olan bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına ve mutlu olunacağına yorulur.

Rüyada Baba ile Tartışmak

Sağlık sorunları ile uğraşılacak bir dönem geçirmeye, iş konusunda zaman zaman sıkıntılı bir hal alacak bir projeye girileceğine, elde bulunan fırsatların herhangi bir getiri sağlamayacağına, kısa süre önce uzak bir yere giden bir dosttan ya da akrabadan kötü bir haber alınacağına ve eğitimle ilgili bazı sorunların yaşanacağına alamettir. Baba ile tartışıp barışmak, sıkıntılı bir dönemin mutlu ve hayırlı haberlerle sona ereceğine, iş konusunda bazı kararların verileceğine, bu kararlar doğrultusunda çok doğru işler gerçekleştirileceğine ve kardeşler arasındaki tartışmaların ve sorunların anne ve babanın araya girmesi ile tatlıya bağlanacağına delalettir.

Rüyada Baba Olmak

Hayallerin gerçekleşeceğine, yapılan çalışmaların çok haklı bir şekilde kazanç ve başarı getireceğine, sevilen bir kişinin çok büyük bir destek vermesi sayesinde yardıma muhtaç bazı kişilere yardımcı olunacağına, eğitim konusunda kısa sürede çok iyi bir noktaya gelineceğine, sanatsal bazı çalışmalara imza atılacağına ve uzun bir tatile çıkıp yaşanan sorunların stresinin atılacağına yorumlanır. Baba olan birini görmek, sevilen bir kişiye canını sıkan ve maddi açıdan zarar verecek bazı konularda destek olunacağına, mal mülk sahibi olunacağına, sevinçli ve çok hayırlı bir haber alınacağına, iş konusunda içinde kardeşlerin de olduğu yeni bir sayfa açılacağına ve ferah bir hayat yaşanacağına alamettir.

Rüyada Babayı Öldürmek

Beklenmeyen bir anda yaşanacak can sıkıcı ve üzüntü verici bir olay yüzünden iş hayatının günden güne daha kötü ve sıkıntılı bir hal alacağına, sağlık sorunlarının başgöstereceğine, eşler arasında çok tartışmalı günlerin yaşanacağına, zor zamanlar için elde bulundurulan bir konutun elden çıkarılacağına ve zarar verici bir durumla karşılaşılacağına işarettir. Babayı bıçakla öldürmek, kısa süre önce büyük beklentiler ile girilen bir işte bazı maddi ve manevi sorunlar yaşanacağına, iş dünyasındaki itibarın gittikçe kaybedileceğine, yaşanacak bir sorunun ardından eşlerin soluğu mahkemede alacağına ve kardeşlerin bir veraset davası yüzünden birbirine düşeceğine yorulur.

Rüyada Baba Dayağı Yemek

Güzel günlerin yakında olduğuna, ancak o zamana kadar işlerle ilgili olarak çok dikkatli ve doğru adımlar atmak gerektiğine, kısa süre önce büyük bir düşmanlık besleyen bir kişinin amacından caydırılacağına, iş hayatında ve aşk hayatında yeni bir sayfa açılacağına ve kırılan kalplerin yakın zamanda tekrar barışacağına alamettir. Baba dayağı yerken bayılmak, bazı sorunların çözümü için önceden önlem alınması gerektiğine, eğer bu önlemler alınmazsa işlerin sorunlu bir hal alacağına, yapılan çalışmaların ve verilen emeğin boşa gideceğine, ancak daha sonra işlerin yine toparlanacağına, uzak bir yerden güzel haberlerin alınacağına ve mutlu olunacağına alamettir.

Rüyada Baba Eli Öpmek

Kişinin, kendisini sıkan ve yoran tüm olaylardan uzaklaşacağına, kendisine ve ailesine daha iyi bir hayat vermek için çok daha fazla çalışmaya başlayacağına, kısa zamanda çok yol katedileceğine ve hayırlı bir kısmetle bir gönül ilişkisi yaşanacağına işarettir. Baba eli öpüp ağlamak, sıkıntı yaratan bir durumun sona ermesi sayesinde çok büyük bir ferahlama yaşanacağına, hayırlı bir işe girip çok iyi çalışmalar yapılması sayesinde toplum tarafında takip edilen ve saygı duyulan bir kişi olunacağına ve verilen emekler sayesinde sorunların birer birer çözüme kavuşacağına alamettir.

Rüyada Baba Diye Ağlamak

Yakın bir zaman içinde beklenmedik bir şekilde yaşanan kötü bir olaydan ötürü içine düşülen zor bir durumdan sevilen bir arkadaşın yapacağı yardım sayesinde kurtulmaya, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi almaya, bir kalp kırıklığını telafi etmeye ve sorunlarla boğuşulduğu bir dönemde yardımcı olan bir kişinin sıkıntılarına ortak olmaya yorulur. Baba diye ağlayıp bağırmak, yapılan bir hatanın yakın zaman içinde telafi edileceğine, zarara uğrayan bir akrabanın işlerine destek olunacağına, kardeşler arasında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine ve büyük bir ortaklık kurulacağına delalettir.

Rüyada Baba Evinin Yıkılması

Eş, dost ya da akrabalardan birinin yakın zamanda yapacağı bir hata yüzünden çok büyük sorunlar yaşanacağına, bazı sebeplerden ötürü hayalkırıklığı yaşanacağına, çok güvenilen bir kişinin ihanet edeceğine, bu yüzden zor zamanlar geçirileceğine, sağlık sorunları ile geçen bir döneme girileceğine ve işlerin kötüye gideceğine yorumlanır.  Baba evinin yanması, aile büyüklerinden birinin yaşadığı bir sağlık sorunu yüzünden çok acı çekeceğine, yakın bir zamanda bu hastalıktan ötürü vefat edeceğine, bu yüzden aile bireylerinin çok sıkıntı çekeceğine ve üzüntü duyacağına delalettir.

Rüyada Baba Oğlun Kavga Etmesi

İstenmeyen bir durumdan ötürü sevilen bir kişi ile tartışma yaşanacağına, işlerin çok büyük bir sıkıntı yaratacağına, maddi açıdan çok büyük zarara girileceğine, sorunların birbiri ardına geleceğine, hayat içinde bazı kötü kişilerle muhatap olunacağına ve kısa bir süre önce yapılan bir çalışmanın bazı kişiler tarafından kötü niyetli olarak kullanılacağına yorulur. Anne baba boşanması görmek, iş konusunda kurulacak bir ortaklık için çıkılacak olan uzun bir yolculuktan olumsuz sonuç alınacağına, bu yüzden yapılmak için uğraşılan bir projenin askıya alınacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine ve sıkıntıya girileceğine yorumlanır.

Rüyada Baba Evinde Olmak

Uzun soluklu olarak girilen bir işte kazanılacak başarılar sayesinde üst düzey bir mevkiye terfi alınacağına, iş dünyası tarafından tanınan ve takip edilen biri olunacağına, atılan her adımın çok büyük kazanç getireceğine, engellerin çok rahat bir şekilde aşılacağına, mal mülk sahibi olunacağına ve yakın bir zamanda büyük bir gönül ilişkisi yaşanacağına alamettir. Baba evinde uyumak, kişinin uzun bir süre boyunca yaşadığı sorunları nerdeyse tek kalemde silip atacağına, iş konusunda çok büyük bir şans elde edileceğine, hayal edilen şeylere çok zahmet çekmeden kavuşulacağına ve sadece aileye değil vatana ve millete de hayırlı bir evlat olunacağına işarettir.

Rüyada Babayı Öpmek

Çok güzel, sevinçli ve hayırlı haberler alınacağı, uzun bir zamandan beri kendisinden haber alınmayan bir dosttan yakın bir zaman içinde güzel bir mesaj geleceği, iş hayatında uzun bir süredir yaşanan durgunluğun sona ereceği, yardım isteyen bir kişiye maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağı ve edilen bütün duaların Allah katında karşılığını bulacağı anlamına gelir. Baba öpüp sarılmak, kişinin hayırlı bir evlat olmasından ötürü her zaman anne babasından hayır duası alacağına, sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, girdiği tüm işlerde başarı kazanacağına, sıkıntılarının çok sürmeyeceğine ve sevdiği kişilerden daima destek göreceğine işarettir.

Rüyada Baba Evine Taşınmak

Yaşanan kötü bir durumdan ötürü içine düşülen karamsarlıktan yakın bir zamanda kurtulmaya, hayata daha pozitif bakmaya, gelecekle ilgili olarak yapılan bütün planları teker teker gerçekleştirmeye, aile bireylerinden biri için verilen emeklerin boşa gitmemesi sayesinde mutlu olmaya ve hayırlı haberler almaya delalettir. Baba evine gitmek, akrabalardan biri için büyük bir yardımda bulunulacağına, maddi açıdan büyük bir kazanca ulaşılacağına, sorunların üstesinden çok hızlı bir şekilde gelineceğine, rakiplerin kurduğu komploların başarısız olacağına ve zor zamanların çok geride kalacağına yorumlanır.

Rüyada Baba ve Amca Görmek

Hayırsız bir kişi yüzünden düşülen kötü bir durumdan aile büyüklerinin vereceği maddi ve manevi destek sayesinde kurtulmaya, işler sayesinde günden güne daha çok kazanç elde etmeye, kısa süre içinde kendi işini kurmaya, sorunları hayırlı bir şekilde atlatmaya, ferahlığa ermeye ve herkes tarafından sevilen bir kişi olmaya alamettir.  Baba ve hala görmek, ortaya konulacak çalışmaların kazanacağı başarılar ve getireceği kazanç sayesinde uzun zamandan beri hayali kurulan bir iş için adım atılacağına, bu sayede çok hayırlı bir amaç için çalışmaya başlanacağına, yaşanan hayalkırıklığının son bulacağına ve mutlu olunacağına yorulur.

Rüyada Baba Ayağı Görmek

Eve gelecek olan bir misafirin haneye büyük bir huzur ve bereket getireceğine, işlerin açılacağına, aile bireyleri arasında büyük bir bağ oluşacağına, sıkıntılı bir duruma karşı alınacak önlem sayesinde herhangi bir zarara uğranmayacağına ve her daim mutlu olunacağına işarettir. Baba ayağı öpmek, iş konusunda yaşanan sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, kırılan umutların tekrar yeşereceğine, kişinin ailesine yeni bir üye katılacağına, eşiyle olan bütün tartışmaların biteceğine ve kendi işinin başına geçeceğine yorumlanır.

Rüyada Baba ile Barışmak

Peşinden birçok sorunu getiren bir olayın sona ereceğine, dertlerin biteceğine, yakın zaman içinde büyük bir mevkiye terfi alınacağına, işlerin yoluna gireceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, gayrimenkul sahibi olunacağına, yeni bir proje konusunda adım atılacağına ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına delalettir. Baba ile barışıp sarılmak, şanssızlığı kırmaya, yapılan hatalardan dönmeye, rahata ermeye, iş konusunda doğru kararlar vermeye, huzura kavuşmaya, mal mülk sahibi olmaya, dertlere derman bulmaya, yeni ev almaya, verilen emeklerin karşılığını almaya ve evlat sahibi olmaya yorulur.

Rüyada Baba Tarafından Öldürülmek

Yakın zaman içinde yapılacak olan bir hatanın yakın bir kişi tarafından bertaraf edileceğine, bu sayede uğranabilecek bir zararın önüne geçileceğine, eğitim hayatında ve iş hayatında hayal edilen şeylere kavuşulacağına, sevilen bir kişinin önayak olması ile kısa süre içinde dünyaevine girileceğine ve ana babanın hayır duası sayesinde mutlu olunacağına işarettir. Baba tarafından vurulmak, kendisinden umut kesilen birinin ayağa kalkacağı, sıkıntı ve sorunla geçen bir dönemin geride kalacağı, iş hayatındaki hataların kısa bir süre içinde ortadan kaldırılacağı, zahmetli bir işin kolayca yapılacağı, endişelerin ortadan kalkacağı ve huzurlu ve mutlu bir yuva kurulacağı anlamına gelir.

Rüyada Baba Görmenin Psikolojik Yorumu

Baba figürünün gerçek hayatta tüm aile için sağladığı huzur, mutluluk ve rahatlık gibi konulardan birinde ya da birkaçında yaşanan bir sorunun ya da meydana gelen bir boşluğun yol açtığı bir sıkıntıdan ötürü, babaya ve babayla birlikte geçirilen dönemlere duyulan özlemin belirtisi olduğu söylenebilir.

Kişinin, yaşadığı sorunlu bir dönemden kısa bir süre için bile olsa uzaklaşmak istediği ve kendisini bu sayede mutlu hissedeceği için böyle rüyaları çağırmaktadır diyebiliriz. Yani içinde bulunulan duygusal bir dönemin meyveleri olarak ortaya çıkmakta ve beklenmeyen bir anda ve hiç umulmadık konularda bir yolgösterici olabilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.