Rüyada Avize Görmek

Rüyada avize görmek; çeşitli anlamlar da tabir edilir. Kişinin kariyerinde yükseleceğine, önemli işlere imza atacağına ve çevresindekilerin de beğenisini ve takdirini kazanacağına işarettir. Ayrıca rüyasında temiz ve bakılı bir avize gören kişinin ailesinde evi çekip çeviren, hane içinden sorumlu kimsenin vefakar, yumuşak başlı birisi olduğu yorumu yapılır. Kirli ve bakımsız bir avize gören kişinin aileden sorumlu olan kimsenin meymenetsiz ve problemli birisi olduğu yorumu yapılır. Bekar bir kimse rüyasında avize görürse güzel bir hanımla evleneceği müjdelenir. Borçlu bir kimse rüyasında temiz bir avize görürse borcundan kurtulup feraha erecektir. İşsiz bir kimse rüyasında avize görürse güzel bir işe girer ve helal kazanç elde eder. Ayrıca küçük küçük kristalleri olan bir avizeyi evli bir bayan ya da erkek görürse bu kişinin çocuk sahibi olacağına işarettir.

Rüyada Avize Kırılması

Kırık bir avize görmek değer verdiğiniz bir malın ziyan olacağına, para kaybına işarettir. Eğer borçlu bir kimse iseniz, bir sıkıntınız varsa ve avizeyi kırdığınızı gördüyseniz bu da sizin borçlarınızdan en yakın zamanda kurtulacağınıza işarettir. Ayrıca rüyada avize kırılması ölüm haberi almaya da delalet eder. Rüyasında avizenin kırıldığını gören bir kimse yakın zamanda bir tanıdığının ölüm haberini alır.

Rüyada Avize Temizlemek

Bir kimse rüyasında avize temizlediğini görüyorsa bu kişinin sıkıntısının da avizeler gibi temizlenip, paklanacağına en kısa zamanda bu sıkıntısından kurtulacağına işarettir. Eğer kişi rüyasında kirli bir avize bulup onu temizliyorsa ya bir borcunu öğrenip onu ödeyecektir ya da karşısına bir sorun çıkacak ve bu kişi bu sorunu en kısa sürede çözecektir. Avize temizlemek her zaman güzelliklere işarettir. Avizenin küçük taşlarını temizlediğini gören kimse çocuğunu güzel ahlakla ahlaklandırır, ona temiz bir gelecek sağlar.

Rüyada Avize Almak

İşsiz bir kimse rüyasında avize satın aldığını görürse kendisine bir iş bulacağına ve helal kazancıyla geçimini sağlayacağına işarettir. Kendi parasıyla bir kişinin avize satın alması her zaman bolluğa, berekete ve refaha erileceği şeklinde yorumlanmıştır. Çocuğu olmayan bir kişi bu rüyayı görürse çocukla müjdelenir, sıkıntısı olan bir kişi bu rüyayı görürse o sıkıntısını giderir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.