Rüyada Aşık Olmak

Rüyada aşık olmak; kişi amaçlarına ulaşmak adına hiçbir engel tanımadan canla başla çalışacağına ve sonunda da refaha kavuşacağına işarettir. Kişi rüyasında birine aşık olduğunu görürse bu o kişinin saf, art niyetsiz ve mütevazı biri olduğu anlamına gelir. Kişi rüyasında hiç bilmediği birine aşık olursa, bu kimseden çok büyük yardım görecektir. Rüyada karşılıksız aşka yakalandığını gören kişi de, moral bozucu şeyler yaşayacaktır denir.

Rüyada Tanımadığın Birine Aşık Olmak

Bir kimse rüyasında tanımadığı birine aşık olduğunu görmüş ise, tanımadığı bir insanın onun dertlerine, sıkıntılarına çare olacağı anlamına gelir. Eğer rüya sahibi rüyasında aşkına karşılık alamadığını görmüş ise, bu yardımlamanın karşılıklı olmayacağını, rüya sahibinin kendisine yardım eden kişiye yardım etmeyeceğini sadece kendisine yardım edileceği anlamına gelir.

Rüyada Aşık Olup Evlenmek

Rüyasında aşık olup ardından da evlendiğini gören kimse eğer gerçek hayatta da evlenmek isteği içerisinde olan bir kişiyse muradına ereceği anlamına gelir. Eğer rüya sahibi gerçekte zaten evli bir kişiyse ve rüyasında eşinden bir başkası ile evlendiğini görmüş ise bu da eşiyle olan bağlılığının artacağı ve güzel günlerin yakın olduğu anlamına gelir. Eğer rüya sahibinin ailevi sıkıntıları var ise kısa bir zamanda bunların da çözüme kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada Aşık Olduğu Kişiyi Başkasıyla Görmek

Bir kimse rüyasında, aşık olduğu kadını veya erkeği bir başkasıyla görmüş ise, bu yakınındaki dost bildiği bazı insanların arkasından işler çevirdiği ve rüya sahibine oyunlar yaptığı anlamına gelir. Eğer rüya sahibi rüyasında aşık olduğu kişinin kendisini bir asrkadaşı ile aldattığını görmüş ise, bu da yakın bir arkadaşının kendisine karşı aşk duyduğuna ve yoğun duygular beslediğine delalettir, fakat bu durum rüya sahibinin hoş karşılayacağı türden bir durum değildir.

Rüyada Aşık Olunan Kişi Tarafından Terkedilmek

Eğer rüyada aşık olduğunuz kişi tarafından terkedildiğinizi ve bu durumdan ötürü üzülüp ağladığınızı görmüşseniz, bu sanıldığı gibi kötü anlama gelecek bir rüya değildir. Aksine rüya sahibinin ilişkisinin gittikçe daha iyiye gideceğine ve ciddileşme anlamında bir adım atılacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin sevgi, aşk ve huzur dolu bir ilişkisi olacak ve bunu evlilik ile taçlandıracktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.